Нашу первинку визнано найкращою

Освітяни – люди особливі й безкорисливі, які більше дбають не про власний добробут, а про виховання молодого покоління, про майбутнє країни. Такі люди потребують захисту, турботи з боку влади. Але з ряду причин не завжди вони це отримують.

Ось і виникає потреба в існуванні власної галузевої профспілки – Профспілки працівників освіти і науки України, найпотужнішої і найчисельнішої серед усіх громадських організацій, яка забезпечує здійснення соціального та правового захисту освітян.

Останні роки для всіх ланок профспілки, зокрема для Кам’янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України та первинних профспілкових організацій міста стали своєрідним іспитом на вміння працювати в цих складних умовах, конкретними справами доводити необхідність свого існування, змушувати вести пошук нових та вдосконалювати вже відомі форми та методи роботи.

Особливих секретів у нашій роботі немає. Є доведені часом принципи соціального партнерства на засадах взаємодовіри та взаємоповаги,  які зорієнтовані на творчу, високопрофесійну, ефективну і результативну роботу освітянських закладів.

Пріоритети в сфері соціального захисту ми визначаємо разом. Разом втілюємо це в життя. Разом контролюємо дотримання трудового законодавства. Але, найголовніше, те, що ми це робимо свідомо! Бо розуміємо, що тільки узгоджена, спільна наша робота забезпечить розвиток і покращення репрезентативності нашої освітянської галузі в містах, області і країні.

Тому позиція всієї Профспілки та її членських організацій повинна бути з однієї сторони принциповою, з іншої – мудрою та виваженою. І, виконуючи свої повноваження, кожна із первинок повинна бути віддзеркаленням дій Центрального комітету, обласного та міського комітетів Профспілки.

Із 98 первинок міста можна визнати найкращими багатьох, проте, у 2016 р. спочатку міська організація Профспілки, а потім і президія Дніпропетровської обласної організації Профспілки визнала переможцем первинну профспілкову організацію ДНЗ – ЦРД № 24 «Казка» в обласному конкурсі-огляді на кращу первинну профспілкову організацію.

Конкурс проводився з метою розкриття творчого потенціалу працівників освіти, зміцнення мотивації до профспілкової діяльності, підвищення значимості, престижу, ролі профспілкових організацій.

І 3 лютого 2017 року за дорученням голови Дніпропетровського обкому Профспілки Г.В. Бєлікової на нараді голів первинок, а потім і в колективі голова Кам’янської міської організації Профспілки працівників освіти і науки Ірина Павлівна Небосенко вручила педагогічному колективу заслужену нагороду – Почесну грамоту та грошову премію.

Педагогічний колектив може по праву пишатися злагодженою співпрацею між адміністрацією на чолі з завідувачем Світланою Сергіївною Сахно та головою ППО Лілією Миколаївною Смоляр.

Вітаємо переможців!

 

І.П. Небосенко, 

Голова Кам’янської міської організації Профспілки, Дніпропетровська область 

Схожі публікації


Догори