Розширене засідання колегії управління освіти, науки та молоді на Волині

9 лютого 2017 року у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти за участю голови Волинської облдержадміністрації Володимира Петровича Гунчика, заступника голови Волинської облдержадміністрації Світлани Євтихіївни Мишковець відбулося розширене засідання колегії управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

Тема обговорення – «Аналіз результативності роботи установ і закладів освіти області в 2016 році та завдання щодо реалізації освітньої політики на 2017 рік».

На заході були присутні заступники голів райдержадміністрацій та міських (міст обласного значення) рад, начальники управлінь, відділів освіти, голови (заступники голів) об’єднаних територіальних громад, голови районних профспілкових організацій, ректор та працівники Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, завідувачі методичними кабінетами, керівники навчальних закладів обласного підпорядкування та опорних шкіл, головні бухгалтери установ та закладів освіти.

Із вступним словом до присутніх звернувся голова Волинської облдержадміністрації Володимир Петрович, який акцентував увагу керівників галузі освіти області на основних етапах щодо результативності роботи освітніх установ крізь призму процесу освітніх реформ.

Пленарна частина розпочалася доповіддю начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмили Володимирівни Плахотної. Детально проаналізовано діяльність установ та закладів освіти області у 2016 році та окреслено завдання щодо реалізації освітньої політики в регіоні на 2017 рік у контексті сучасного стану і перспектив розвитку освіти в Україні, подальшого підвищення її доступності.

В обговоренні доповіді взяли участь та ознайомили колег з позитивним досвідом роботи на місцях запрошені:

Василь Григорович Грановський – голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. Тема виступу: «Реалізація законодавства про освіту в частині соціального захисту працівників освітньої галузі»:

«…пунктом із зазначеної постанови Кабміну органам місцевого самоврядування надано право приймати власні рішення про підвищення тарифних розрядів педагогічних працівників закладів та установ освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів, до 1 вересня 2017 року. 18 січня ми звернулися на обласному рівні до голови обласної державної адміністрації і до голови обласної ради. Маємо відповіді стосовно сприяння із вирішення цього важливого питання…»

Інна Петрівна Остапович – начальник сектору ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління  Національної поліції у Волинській області. Тема виступу: «Аналіз криміногенної ситуації в підлітковому середовищі»;

Наталія Вікторівна Янко – директор державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України»;

Петро Микитович Бойчук – директор Луцького педагогічного коледжу. Тема виступу: «Професійно-педагогічна підготовка сучасного вчителя»;

В’ячеслав Артурович Католик – голова Зимнівської ОТГ. Тема виступу: «Освітній простір в ОТГ. Переваги. Проблеми. Завдання»;

Олег Володимирович Гребенюк – начальник управління освіти Луцької міської ради. Тема виступу: «Впровадження інклюзивної освіти шляхом створення наскрізної лінії підтримки дитини з особливими потребами»;

Валентина Леонтіївна Книш – начальник відділу освіти Маневицької РДА. Тема виступу: «Впровадження системи публічних закупівель «ПРОЗОРРО». Підвищення ефективності публічних закупівель через систему «ПРОЗОРРО».

На завершення роботи засідання до освітян звернулася заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Євтихіївна Мишковець, яка у своєму виступі зупинилася на основних проблемах на шляху реформування освіти області.

За підсумками роботи колегії прийнято рішення, в якому визначено пріоритетні завдання діяльності закладів освіти області у 2017 році.

В рамках заходу за підсумками ХІV Спортивних ігор школярів Волині дипломами та кубками нагороджено кращих організаторів спортивно-масової роботи серед учнівської молоді Волині (переможці – команди школярів Рожищенського, Камінь-Каширського, Луцького районів, міст Нововолинська, Володимира-Волинського, Луцька).

На завершення роботи колегії було проведено засідання президії обласного комітету Профспілки за участю голів міських та районних організацій Профспілки працівників освіти та науки.


    

Волинська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори