Вони заповіли нам жити!

Під таким гаслом за ініціативи Черкаського міського комітету Профспілки працівників освіти і науки України на базі Черкаського Центру дитячої та юнацької творчості 4 травня 2017 року пройшов концерт-вітання учасників бойових дій,  ветеранів війни, дітей війни, ветеранів освітянської галузі міста.

Зі словами щирої вдячності та поваги до ветеранів - представників загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів та  святковим вшануванням звернулися до присутніх голова Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України О.Д.Жалдак, голова Черкаського міськкому Профспілки Г.П.Федорченко, начальник управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому Є.П.Степко, голова обласної ради ветеранів педагогічної праці Т.А.Пальтова.

Діти подарували ветеранам квіти і слова вітання. Хвилиною мовчання вшанували присутні світлу пам'ять усіх, хто  загинув в боротьбі за нашу Україну.

Своїми спогадами поділився з присутніми  учасник другої Світової війни,  полковник у відставці, ветеран педагогічної праці  Олег Сергійович Чернишов, який 17 річним юнаком у 1943 році розпочав військову службу, пройшов тяжкими дорогами війни, нагороджений  багатьма орденами і медалями. 40 років свого життя Олег Сергійович присвятив роботі з дітьми в Черкаській гімназії №9 ім. О.М. Луценка, працюючи військовим керівником.

Чудовий концерт підготували працівники та вихованці Центру дитячої та юнацької творчості (директор О.П. Забєлін, голова первинної профспілкової організації М.М. Озімова). Своєю творчісю піснями та хореографічними композиціями порадували ветеранів  юні учасники народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Веселка», зразкового шоу-балету «Магія», зразкової студії сучасної музики «Сузір’я», зразкової вокальної студії «Прима», танцювально-спортивного клубу «Жемчуг». Глядачі підтримували юних аматорів сцени тривалими оплесками.

Ветерани залишили концертну залу у святковому, весняному, піднесеному настрої і позитивним зарядом енергії. Лунали слова щирої подяки профспілковій організації  за організацію такого заходу.

Війна торкнулася кожного. Мільйони людей мріяли про Перемогу роблячи все можливе, аби наша країна стала вільною, самостійною, заможною державою. Вони «ЗАПОВІЛИ НАМ ЖИТИ!!!» в мирі злагоді та любові. Але життя бентежне і, нажаль, цей заповіт сьогодні вже не має сили. Знову на нашій землі проливається кров. І найсумніше те що цього разу брат йде на брата. Але ми завжди будемо пам’ятати героїзм наших визволителів та відвагу сучасних воїнів. Тож нехай наша любов і віра у перемогу береже їх!

Черкаський міський комітет Профспілки 

 

Схожі публікації


Догори