Молодість! Активність! Профспілка!

Самe під таким гаслом зібралися профспілкові активісти з багатьох куточків України. 25–27 серпня 2017 року в історичному містечку Седнів, що на Чeрнігівщині, пройшов Перший чернігівський літній табір. Локація була обрана незвична – Седнівський кінний двір.

Літній табір МАП – це новий незвичайний формат заходів! Цей захід цілком відрізнявся від усіх подібних, що були до цього. Передусім, формою і місцем проведення.

Було проведено максимум практичних занять, квестів, ігор, спортивно-туристичних завдань. Тренінговий арсенал включав наступні теми: "Ідеї профспілки та ідеї молоді", "Мотивація профспілкового членства (факти і довіра)", "Робота із запереченнями членів профспілки", "Організація власного робочого часу. Боротьба із хронофагами", "Життєвий цикл організації та команди".

За вечерею на свіжому повітрі подивилися і обговорили чудовий драматичний фільм "І програли бій" про боротьбу американських збирачів яблук за свої права.

Учасники ночували в курінях на ліжках із сіна, готували собі вечерю на вогнищі. Усі тренінги відбувалися виключно на галявині під відкритим небом. Окрім того було чимало фізичних вправ.

У навчанні брали участь представники різних профспілок, запрошені гості з інших регіонів України: Київ, Харків, Херсон, Кам'янець-Подільський, Шостка.

Чернігівську обласну організацію Профспілки працівників освіти і науки України представляли сім профспілкових активістів – студентів Чернігівського національного педагогічного та Ніжинського державного університетів. За ці три дні ми змогли згуртувались як представники профспілкової молоді Чернігівщини, створили майданчик для обміну досвідом, змотивувались на подальшу роботу і просто отримали заряд позитиву.

Ми були пeршими учасниками подібного заходу, тому хочу побажати Федерації профспілок Чернігівської області, команді Чeрнігівського Навчально-мeтодичного цeнтру  щоб такий “Літній табір” став доброю традицією проведення навчання профспілкової молоді і дарував натхнeння учасникам, організаторам і трeнeрам! Окрeма подяка фонду “Солідарність бeз кордонів” Данської Профспілки 3F за фінансову підтримку.

 

Марина Ячна, 

голова ППОС Чернігівського  національного педагогічного університету ім. Т.Г. Шевченка

Схожі публікації


Догори