Студентські профкоми перевіряли можливості своїх команд у квесті

Днями в Навчально-методичному центрі профспілок зібралася передова частина студентства Чернігівщини – профспілкові активісти студентських організацій вищих навчальних закладів обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України. Обласний студентський форум – чудовий привід підсумувати свою роботу, обмінятися досвідом та навчитися чомусь новому.

Відкриваючи захід, Ніна Дудка  заступник голови Чернігівської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відзначила ключову роль теперішнього студентства в розвитку держави, галузі, профспілкових організацій. Також вона розповіла про ті дії, які вживає освітянська Профспілка для відстоювання інтересів студентства, зокрема і в частині стипендіального забезпечення.

Далі представники студентських первинок презентували свої напрацювання за різними напрямкам: захист прав та інтересів студентів, покращення побутових і навчальних умов, спортивна робота, туризм, сприяння в працевлаштуванні та ін. Без сумніву, кожна презентація стала цінним внеском в спільний банк ідей та досвіду профспілкового студентства Чернігівщини.

Після відповідного обговорення студентський профактив прийняв  спільне звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, Міністерства фінансів України та Міністерства освіти і науки України щодо змін підходу до розподілу стипендії та можливості матеріального заохочення студентів із коштів стипендіального фонду та щодо позбавлення державного фінансування коледжів та технікумів з наступного року.

Далі для учасників було підготовлене цікаве продовження заходу – квест, який організував та провів Віталій Копиш – керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» Навчально-методичного центру профспілок Чернігівської області.

Протягом двох годин молоді профспілкові лідери мали продемонструвати увесь свій арсенал знань профспілкового руху, кмітливості, командної взаємодії, волі до перемоги та здатності вирішувати незвичні задачі. У підсумку, команди фінішували доволі щільно, що свідчить про гарний рівень підготовки студентства. Однак, кожне змагання має своїх переможців, і в студентському квесті ними стали:

  • місце – Первинна профспілкова організація студентів коледжу  транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету

  • 2 місце – Первинна профспілкова організація студентів Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка

  • 3 місце – Первинна профспілкова організація відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України “Ніжинський агротехнічний коледж”.

Усі команди отримали від обласної організації цінні подарунки та нагороди.

Віталій Копиш, Чернігів 

Схожі публікації


Догори