Освітянська спартакіада Глобинщини: перемогла команда Федорівської ЗОШ

На початку квітня в приміщенні Глобинської опорної ЗОШ І-ІІІ ст. №5 вже котрий рік поспіль, традиційно відбулася районна Спартакіада серед працівників системи загальної середньої освіти.

19 команд – 260 педагогів та технічних працівників Глобинського району та Глобинської об’єднаної територіальної громади – взяли участь у змаганнях з волейболу, настільного тенісу, легкої атлетики, гирьового спорту, шахів та шашок.

В урочистому відкритті Спартакіади взяли участь голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки Любов Качмар, начальник відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА Сергій Кулик, методист відділу освіти, сім’ї та молоді Глобинської РДА  Сергій Срібний та методист відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради Оксана Довбня.

Перемогу здобули наступні команди: Федорівська ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце, Манжеліївська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце, і ІІІ місце розділили команди Замлянківської та Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5.

Крім команд-переможців у Спартакіаді взяли учать і показали добрі результати представники Градизької гімназії ім. Олександра Білаша, Градизької ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Глобинської гімназії №1, Пронозівської, Глобинської №4, Зубанівської, Опришківської, Глобинської №3, Жуківської, Великокринківської загальноосвітніх шкіл та Радалівського, Обознівського і Петрівського НВК.

Всі команди нагороджені грамотами за активну участь у Спартакіаді. Переможці в особистому заліку нагороджені дипломами, медалями.

За перемогу в окремих видах команди отримали кубки, а переможці в загальнокомандному заліку отримали дипломи, кубки і грошову премію від райкому Профспілки: за І місце – 1200 гривень, ІІ місце – 1000 гривень, ІІІ місце – 800 гривень.

Змагання були проведені за фінансової підтримки Глобинського райкому Профспілки працівників освіти і науки.


Завантажити результати олімпіади rezultati.pdf [144,01 Kb][4] Завантажити Переглянути документ онлайн 

Полтавська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори