Фінал обласної профспілкової спартакіади освітян Запорізької області

З метою впровадження фізичної культури в повсякденне життя, активізації спортивно-масової роботи серед членів Профспілки працівників освіти; пропаганди здорового способу життя; привернення уваги громадськості, соціальних партнерів до розвитку фізичної культури та спорту у березні-квітні проведено обласну спартакіаду працівників освіти Запорізької області.

Основними завданнями спартакіади були:

– залучення членів галузевої Профспілки до занять фізкультурою і спортом, організація їх змістовного відпочинку та дозвілля;

– розвиток та популяризація видів спорту;

– встановлення і зміцнення дружніх стосунків серед працівників галузі;

– виявлення найсильніших команд та кращих спортсменів;

– формування збірних команд з видів спорту для участі у Всеукраїнській спартакіаді.

Це вже п’ята галузева спартакіада за часів незалежності України. ЇЇ відмінністю від чотирьох попередніх стало те, що цьогоріч участь у ній взяли всі категорії працівників системи освіти області – працівники дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних закладів, відділів та управлінь освіти.

19 квітня в новозбудованому спортивному комплексі Запорізької гімназії №71 та гімназії «Алеф» відбувся фінал обласної профспілкової спартакіади, у якому взяли участь команди переможці зональних етапів спартакіади з Василівського, Пологівського, Приморського, Якимівського районів, Комунарського району м. Запоріжжя.

При відкритті заходу учасників привітали заступник голови обласної організації Профспілки – Ю.І. Юдін, заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА – О.В. Сороченко, начальник територіального відділу освіти Вознесенівського району м. Запоріжжя – І.І. Кичата, голова Вознесенівської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України – Т.О. Шиманиця.

Збірні команди змагалися з 4 видів спорту: шахи, легка атлетика (крос), настільний теніс, міні-футбол.

Переможці у командній першості за видами спорту отримали спільні Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА та комітету Запорізької обласної організації Профспілки, профспілкові виплати.

У наполегливій, виснажливій боротьбі за першість у загальному заліку спартакіади боролися збірні команди Приморського і Комунарського у м. Запоріжжі районів. Перемогу здобула команда Комунарського району, яка і стала переможцем обласної освітянської спартакіади. Друге місце посіла збірна команда Приморського району. Третіми стали освітяни Василівського району.

Четверте місце у команди Якимівського району, п’яте – у пологівчан.

Переможці обласної спартакіади нагороджені спільними Почесними грамотами Департаменту освіти і науки ОДА, кубками.

Команда-переможець змагань з міні-футболу Комунарського району прийматиме участь у змаганнях з футзалу Всеукраїнської профспілкової спартакіади працівників освіти і науки в м. Києві 14-16 травня.

У обласному етапі профспілкової освітянської спартакіади 2018 року взяли участь 315 членів Профспілки.

Прес-служба Запорізької обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори