Підвищення компетентності профспілкових лідерів через навчання

У своїй роботі Чернігівська обласна організації Профспілки працівників освіти і науки України керується принципом «Навчання – це рушійна сила розвитку та позитивних перетворень в профспілці». 23-24 жовтня 2018 року в Навчально-методичному центрі профспілок проведено черговий семінар голів районних, міських організацій та первинних профспілкових організацій територіальних громад.

Розпочала захід лідер організації Тетяна Матвеєва, яка розповіла про  основні проблеми та завдання, які стоять перед Профспілкою на сучасному етапі,  шляхи підвищення ролі профспілкових організацій у представництві та захисті трудових прав спілчан.

Зміни у структурі обласної організації, пов’язані зі створенням первинних профспілкових організацій в об'єднаних територіальних громадах, організацію діяльності  цих первинок в сучасних умовах обговорила з учасниками семінару Ніна Дудка — заступник голови обласної організації Профспілки.

Юрисконсульт обласної організації Олексій Лугина докладно роз'яснив процедуру реєстрації первинних профспілкових організацій територіальних громад та відповів на проблемні питання, які виникають в практичній роботі. Також був проведений фаховий аналіз норм проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту».

Разом з Олександром Грищенко, начальником юридичного відділу Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області,  учасники семінару розглянули питання реалізації оновленого Положення про комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації.

Наступний навчальний блок був присвячений вивченню можливостей месенджера Viber та соціальної мережі Facebook, як інструмента оперативного сповіщення членів Профспілки. З профлідерами працював Віталій Копиш – керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» НМЦ профспілок, спеціаліст обласної організації Профспілки.

За участі юриста НМЦ профспілок Володимира Ковальчука та Віталія Копиша проведено тренінг «Мотивація профспілкового членства: факти та довіра». Протягом цього навчального блоку учасники проаналізували цінності перебування в профспілковій організації, потренувалися правильно використовувати факти успіхів у роботі Профспілки для мотивації, шукали і знаходили відповіді на незручні питання членів організації.

Головний бухгалтер обласної організації Наталія Кисельова допомогла профспілковим лідерам розібратися в актуальних питаннях облікової політики структурних ланок.

Віталій Копиш, Чернігів

Схожі публікації


Догори