Колеги із Закарпаття – на Львівщині

Нещодавно в нашій області побували друзі-профспілчани із Закарпаття. Сімнадцять активістів обласного комітету профспілки освіти і науки, під головуванням свого профлідера Тетяни Федорівни Повханич, провели засідання Президії у Львівському Будинку вчених.

Йшлося про  результативність діалогу з соціальними партнерами однієї з районних організацій, посилення фінансової та організаційної дисципліни в низових організаціях, про спортивно-масову роботу профспілки.

Гості послухали змістовну розповідь про історію  Будинку вчених – пам’ятки архітектури, що належить Львівській обласній організації освітянської профспілки.

За словами Тетяни Федорівни, у львівських колег почерпнули досвід збереження профспілкового майна, роботу з первинками в умовах створення окремих територіальних громад та опорних шкіл, яких на Львівщині значно більше, ніж на Закарпатті. Як  наголосила профлідер гостей, вони вперто відстоюють своє профспілкове майно. Каже, «не покидаємо Будинок профспілок, незважаючи на те, що в приміщенні відключено подачу тепла, регулярно навідуються представники виконавчої служби».

Тетяна Повханич взяла участь у цьогорічній жовтневій профспілковій акції протесту у Львові, висловивши свою солідарність щодо вимог підвищення соціальних стандартів людині праці. Марія Григорівна Яцейко розповіла про досвід відстоювання доплат освітянам Львівщини з коштів місцевого бюджету, співпрацю з депутатами різних рівнів.

Гості із Закарпаття, за словами членів делегації, з великим задоволенням відвідали у Львівській опері виставу «Коли цвіте папороть», побували на екскурсіях, прогулялися древнім містом та отримали свіжу порцію натхнення до праці в непростих суспільних умовах.

 

Ольга Лобарчук, Львів 

Схожі публікації


Догори