Актуальні аспекти мотивації профспілкового членства

21 грудня 2018 року відбувся семінар-тренінг для голів структурних ланок Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки «Актуальні аспекти мотивації профспілкового членства».

Модератори заходу: Володимир Ковальчук – юрист і тренер Навчально-методичного центру Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, Віталій Копиш – керівник Центру освіти дорослих «Перспектива» підприємства «Навчально-методичний центр» Федерації профспілкових організацій Чернігівської області.

Під час семінару-тренінгу тренери висвітлили поняття про мотиви та мотивацію людини. Зокрема, у формі дискусії і створення хмари ідей із профспілчанами Вінниччини розкрили такі питання: чому мотивація може не працювати; гарний мотив і погана мотивація; негативні стереотипи щодо профспілки; як знання цінностей людини допомагає мотивації профчленства.

У межах блоку «Профспілкова мотивація фактами та цифрами» Володимир Ковальчук і Віталій Копиш донесли до голів профорганізацій наступне: у чому різниця в підходах мотивуємо за щось і проти чогось; як знаходити та інтерпретувати необхідну інформацію; як відповідати на незручні питання членів профспілки фактами.

В останньому блоці тренінгу «Профспілкова мотивація довірою» модератори дали відповідні на питання: чому люди довіряють або не довіряють лідеру та організації; як викликати потрібну реакцію; як сформувати мотиваційний месендж для різних категорій працівників.

Упродовж семінару-тренінгу голови структурних ланок Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки мали можливість ділитися досвідом, висловлювати власні думки та бачення різноманітних ситуацій, а також виконували індивідуальні та парні завдання.

Профспілчани Вінниччини отримали безліч позитивних вражень від заходу, збагатились новим досвідом, який впроваджуватимуть у своїй профспілковій діяльності, і щиро дякують гостям з Чернігівської області за те, що навчили, допомогли глибше пізнати профспілку і знайти відповіді на проблемні запитання.

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори