IMPREZA LUBARTA: X благодійний бал

Вишукане вбрання, червона доріжка, різножанрова  музика і звичайно ж танці з хореографічними майстер-класами – саме так в обласному центрі Волині провели благодійний бал «IMPREZA LUBARTA».

5 квітня 2019 року у музеї сучасного мистецтва Корсаків відбувся X благодійний бал. Організаторами цьогорічного заходу була Первинна профспілкова організація студентів Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки спільно з Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця».

Головний координатор ВБФ «Серце до серця» у Волинській області Ангеліна Дацюк зазначила: «Бал відбувається в рамках чотирнадцятої всеукраїнської акції «Серце до серця», щороку ми об’єднуємося всією країною заради того, щоб купити сучасне медичне обладнання для дітей в кожну обласну лікарню. Сьогодні ви зробили благий внесок». Кожен бажаючий міг зробити пожертву. Кошти, зібрані під час балу, передадуть на придбання обладнання в кардіологічне відділення Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання.

Традиційно дійство розпочалося з параду дебютантів у супроводі камерного оркестру «Кантабіле». Силу волі та роботу над собою на танцювальному майданчику показали «сонячні дітки», викликавши шквал оплесків, та довівши всім, що немає нічого неможливого.

На чолі з головним танцмейстером Олександром Кашевським бажаючі опановували секрети романтичного вальсу, запального танго, енергійного фокстроту, спокусливої сальси та інших танців.

У рамках дійства відбувся благодійний аукціон та благодійна галерея мистецтв. Гостів заходу розважли: виступ гурту «Резус-блюз» та співачки Інни Кириченко, заслужений артист естрадного мистецтва Сергій Скулинець та його гурт «Шанс-music», музикант та композитор Геннадій Гусенцев, DJ Slavniy. Родзинкою вечора став показ одягу від брендів «Іntention», дизайнер Ісаєва Наталія та марки WomanBrand  студії «ArtLadies», дизайнер Кіра Бісюк.

Впродовж заходу працювали тематичні фотозони, де можна було зробити якісну світлину, а також, спікер зони. Серед учасників обрали пару, яка носитиме гордий титул Короля та Королеви балу.

У кінці заходу голова профкому студентів Вадим Курилюк подякував усім за участь, та зазначив: «Хороші справи творити просто та життєво необхідно, особливо, коли йдеться про життя та добробут дітей».

Волинська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори