Щорічна спартакіада серед працівників освіти у районі

ідомий шведський філософ Крістофер Якоб Бострем говорив: «Найдієвіші ліки для фізичного здоров'я – бадьорий і веселий настрій духу».

16 травня 2019 року Баштанським районною радою Профспілки працівників освіти і науки України під головуванням Олександра Васюнькіна було організовано проведення 15 щорічної спартакіади працівників освіти.

У змаганнях взяли участь збірні команди працівників освіти. Учасники заходу демонстрували свою витривалість, швидкість та влучність у змаганнях з волейболу, настільного тенісу та під час гри в шахи.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали начальник відділу освіти молоді та спорту виконавчого комітету Баштанської міської ради Ганна Зеркаліна, головний суддя змагань Валентин Дерев'янко та голова Профспілки працівників освіти Олександр Васюнькін.

У спортивному залі стадіону «Колос» протягом усього дня панувала атмосфера щирої радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчув себе частиною однієї великої освітянської родини. Переможці та призери у кожному виді змагань, яких визначила суддівська колегія, були нагороджені медалями, грамотами, кубком та грошовою винагородою.

З гарним настроєм учасники спартакіади залишили місце її проведення та зазначили, що з нетерпінням будуть чекати на нові зустрічі, звершення та спортивні перемоги!

Баштанська районна організація Профспілки висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення такого цікавого і необхідного заходу, та бажає – освітянам міцного здоров’я для подальших творчих і спортивних досягнень!

О. Васюнькін, голова Баштанської районної організації Профспілки 

Схожі публікації


Догори