Його величність людський фактор

Звітно-виборну кампанію в первинках Миколаївської районної організації профспілки освіти і науки України її профлідер Степанія Дубик охарактеризувала як активну, де спілчани показують своє розуміння особливостей часу і ролі громадської професійної організації, все приміряючи до самих себе і своєї участі у профспілковому житті. А Степанія Дубик переконана: їй поталанило з керівниками району, окремих територіальних громад, знаходить з ними порозуміння. Виплачено, як належить, зарплати і доплати.

У більшості організацій вже пройшли звітно-виборні. Сім профкомів очолили нові люди, іншим довірили очолювати первинку на наступне п’ятиріччя, як, для прикладу в Розвадівській школі, де профспілку не одну каденцію очолює авторитетний педагог, вчитель-методист Марія Бутковська. Найщиріші відгуки спілчан почув про неї і присутній на зборах заступник голови обласної організації освітянської Профспілки Мар’ян Калин. Колектив з великим задоволенням і користю поспілкувався з досвідченим профспілковим юристом.

Аналогічна ситуація щодо параметрів вибору профлідера і в Миколаїській школі, де знову обрали профлідером Олену Підкович. Тут, наголошує Степанія Дубик, налагоджена продуктивна, на користь спілчан, співпраця з роботодавцем – директором Галиною Огоновською. Її, за ділову співпрацю з профспілкою, нагороджено путівкою у профспілковий вчительський пансіонат «Пролісок» у Трускавці.

Дехто з нинішніх профлідерів первинок, керівників відділів освіти вихованці районної освітянської профлідерки Степанії Дубик. Це, вочевидь, один із  показників того як треба дбати про день завтрашній, що сама  вона називає «вагомістю  людського фактора». Само собою це не приходить, це праця над стратегією організації, у даному випадку районної, як важливої складової всієї галузевої профспілкової структури. 

Звіти і вибори на Миколаївщині тривають.

Ольга Лобарчук, Львів 

Схожі публікації


Догори