Мотивація – індивідуальний підхід

Молодь потребує уваги профспілкової спільноти. Це й стало приводом до проведення розширеного засідання Ради осіб, які працюють та навчаються Профспілки працівників освіти і науки України, в якому взяли участь двоє молодіжних профлідерів зі Львова.

Обидва – і голова студентського профкому Національного університету «Львівська політехніка» Анастасія Вакарчук, і голова студпрофкому Львівського національного університету імені Івана Франка Микола Спересенко наголосили на актуальності такого зібрання, яке дозволило після карантинного роз’єднання і дистанційності, поспілкуватися, обмінятися контактами і планами на майбутнє, спланувати спільну працю з молодими спілчанами.

Попри те, наголошує Настя Вакарчук – аспірантка і студентська профлідерка Львівської політехніки, проблеми у всіх різні – не лише у регіонах, а й у студентів різних інститутів і різних спеціальностей нашого вишу. Тому дуже важливий індивідуальний підхід до кожного студента для мотивації членства, поєднання для цього традиційних форм і технік роботи з молоддю із новими,  популярними формами роботи, як волонтерство в молодіжному середовищі.

Однією з провідних тез засідання Ради, яке стало водночас одноденним навчальним семінаром, можна назвати «креативність профлідера – зацікавленість студента».

На думку профлідера і аспіранта філософського факультету Франкового універстету Миколи Спересенка, цікаво було довідатися «про правильні дії і помилки в роботі з молоддю, про методи проведення інформаційної політики, її роль у згуртуванні молодих спілчан, результативної популяризації профспілкової діяльності серед перспективної спільноти – членів професійної спілки».

Ми відчули, кажуть наші візаві, що ми – студентські профлідери, поважна складова розширення профспілкового руху України і, безперечно, Львівщини.

Було цікаво і корисно. Сподобалося, що була сильна тренінгова і навчальна складова, збалансована програма й достатньо часу, щоб відпочити, познайомитися, обмінятися контактами.

Тепер візьмемося за мобілізацію студентських профспілкових лідерів нашої обласної організації Профспілки. Анастасія Вакарчук і Микола Спересенко на засіданні Ради осіб, які працюють та навчаються Профспілки у Києві


Схожі публікації


Догори