Профспілка зібрала своїх ветеранів

Профспілка зібрала своїх ветеранівГарний заключний акорд зробив наприкінці 2011-го профком Львівського національного університету імені Івана Франка.

Саме у рік 350-річчя цього одного з найстаріших в Україні університетів, розповідає профлідер первинної організації працівників цього вишу Анатолій Бородчук, зробила добрий почин пошанування тих, які, попри всі свої турботи, вміють не шкодувати часу для блага громади.

Отож профком університету запросив на своє незвичайне святочне розширене засідання ветеранів профспілкого руху Франкового вищого навчального закладу.

Важко порахувати, скільки цікавих, ділових зібрань первинної профспілкової відбулося у стінах цього провідного на західній Україні вищого
освітнього закладу, відколи тут існувала ця громадська організація. Архіви свідчать, що вона була започаткована ще у 1868 році, продовжує профлідер.Займала помітні позиції в соціальному захисті викладача і студента, її лави поповнювали небайдужі та авторитетні люди.

На незвичайне засідання і вшанування ветеранів громадського професійного руху зібралося понад півсотні активістів. До їх числа належить голова профкому 80-х нині професор кафедри експериментальної фізики Микола Романюк, доцент юридичного факультету Любомир Бориславський. Він і сьогодні є членом профкому університету. Поважний вчений Євстахій Парасюк очолював профком у непростих 90-х минулого століття.

Молодим членам профкому університету вдалося поспілкуватися з авторитетними вченими, громадськими активістами, послухати цікаві спогади і поради. Бо де ще, як не у такій неформальній атмосфері можна почути конструктивні думки, доброзичливі побажання, і всім разом набратися позитивної енергії на вирішення добрих, потрібних справ у сьогоднішніх непростих соціальних умовах.

Молодь вшанувала ветеранів добрим словом, грамотами і профспілковими відзнаками.

Та й нині діючий голова профспілкової організації університету, який відсвяткував у ювілейному для університету році і свій особистий, показав разом зі своїм активом, що профспілка і нині йде в ногу з життям, вміє вносити свою лепту в трудові будні і свята університету. Це зібрання підтвердило потребу людей у різноаспектному спілкуванні, їх вдячність за увагу до своєї праці. Можна сподіватися: у році, який минає, народилася ще одна добра традиція з ініціативи профспілки.

Профком Львівського національного університету імені Івана Франка

Схожі публікації


Догори