Волонтерство – наш навігатор на шляху добрих справ

Усі ми сьогодні стали на захист України. Кожен з нас має свій фронт роботи і допомоги  для спільної перемоги. Війна змінила наше життя і змінює пріоритети. 

Чернігівська міська організація Профспілки працівників освіти і науки країни та її членські організації продовжують виконувати свої основні функції щодо захисту прав та інтересів працівників освіти. Комітет міської організації Профспілки проводить постійну консультативну та роз’яснювальну роботу з питань оплати праці та трудових відносин в умовах воєнного стану, інформує спілчан про зміни в чинному законодавстві.

Водночас, міська профспілка не стоїть осторонь вирішення соціальних проблем своїх членів. Чернігівська міська організація у цей складний період активно долучилася до волонтерського руху, який об'єднав наше суспільство. Робити добрі справи завжди приємно і корисно.

У результаті бомбардувань міста Чернігова багато наших освітян залишилися без житла. Серед спілчан є малозабезпечені, багатодітні сім'ї, інваліди, поранені, ті, в родині яких загинув член сім'ї.

Міська організація надала 400 тисяч гривень матеріальної допомоги членам Профспілки, займається волонтерською допомогою освітянським сім’ям, які найбільш постраждали від рашистської навали.

Міський комітет організував штаб видачі гуманітарної допомоги, яка  вкрай потрібна нашим спілчанам. І нею займаються люди з великим серцем і добро роблять тихо. За підтримки Червоного Хреста наші спілчани двічі отримали необхідні засоби гігієни, миючі і пральні засоби, продукти харчування. 

Безпосередньо наповнювали кошики допомоги ФОП Коваленко Оксана Володимирівна, ТОВ «Фабрика ЗДОРОВО», благодійна організація «Іскра Добра», міжнародні організації World Central Kitchen, World Food Programme, БЄФ «ХАСДЕ ЕСТЕР».

Члени Чернігівської міської організації Профспілки неодноразово отримували благодійну допомогу, якої надано майже 8000 пакунків.

На цьому робота профспілки освітян не закінчується, адже Профспілка завжди залишається поряд з людьми, які потребують допомоги.

Наша профспілкова спільнота діє як одна родина, залишається зібраною та зосередженою, згуртовано працює заради спільної мети. Кожен крок важливий, будь-яка допомога цінна, адже головна наша зброя – це єдність і віра в Перемогу. Кожного дня профспілкові працівники і члени Профспілки своїми добрими справами у тилу наближають великий день перемоги. 

Разом ми швидко подолаємо ворога. 

Все буде Україна! 

Чернігівська міська організація Профспілки

Схожі публікації


Догори