Навчаються голови профспілкових організацій територіальних громад Чернігівщини

Нещодавно відбувся семінар голів профспілкових організацій закладів і установ освіти, які входять до складу первинних профспілкових організацій Носівської, Мринської та Макіївської територіальних громад на Чернігівщині.

Олена Друзь, яка очолює первинні профспілкові організації цих громад, для теми семінару обрала важливе для усіх питання «Суміщення і сумісництво у закладах освіти». Для викладення матеріалу з даного питання вона використала  підготовлений  апаратом обкому Профспілки Інформаційний збірник, який був розміщений на сайті Чернігівської   обласної організації. 

Голова проінформувала про втрату чинності нормативно-правових актів, які регулювали роботу за сумісництвом. Вона зауважила, що наслідком цього стала відміна ряду заборон для роботи за сумісництвом. У той же час скасування Переліку робіт, які не є сумісництвом, обмежило можливості працівників на здійснення педагогічної діяльності в робочий час. Ця інформація викликала жваву дискусію серед учасників семінару.  

Після семінару було проведено розширене засідання профкомів первинних профспілкових організацій  за участі голів профспілкових організацій. 

Питання «Про особливості діяльності первинної профспілкової організації в умовах воєнного стану» є сьогодні  актуальним для членів Профспілки усіх громад і тому   було основним на порядку денному.  Присутні заслухали інформацію про діяльність організацій з початку війни, обговорили подальші дії профкомів та рядових спілчан. 

Було прийнято рішення в умовах військової агресії вважати  одним із головних завдань у своїй діяльності захист соціально-економічних прав та інтересів працівників закладів і установ освіти, матеріальна підтримка спілчан та збереження профспілкового членства. 

 

Олена Друзь, 

голова первинних профспілкових організацій Носівської, Мринської та Макіївської територіальних громад

Схожі публікації


Догори