Зустріч солідарності з профспілковими активістами Німеччини

Сьогодні, 10 жовтня 2023 року, у Будинку спілок відбулася зустріч Голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова із профспілковими активістами Німеччини на чолі з Германом Нельсом з Об'єднання німецьких профспілок. 

Як наголосили профактивісти, їх мета візиту до України – це зустрічі із представниками різних профспілок, зокрема, освітянами, залізничниками, працівниками атомної енергетики та охорони здоров’я, щоб зрозуміти як працюють профспілки у час повномасштабного вторгнення і на власні очі подивитися на стан справ у країні. А також – гуманітарна та психологічна підтримка українців у час війни.

Німецькі колеги ініціювали програму «Солідарність із українськими профспілками» та зібрали підписи солідарності з українськими працівниками.

«Ми вражені роллю українських профспілок у підтримці працівників та вашою боротьбою за їхні права та гарантії на робочих місцях. Ми хотіли б підтримати вашу роботу і висловити вам слова солідарності у цей складний для вас час», – відзначив Герман Нельс. 

Георгій Труханов поінформував колег про освітній процес в Україні під час війни. Зокрема, зазначив, що незважаючи на все, садочки, школи і заклади вищої освіти продовжують працювати, а це свідчить про високу відданість освітян, їхню готовність працювати в умовах викликів та загроз.

Голова Профспілки наголосив, що освіта залишається однією з найважливіших галузей навіть у важкі часи, і зусилля освітян спрямовані на забезпечення продовження навчання школярів та розвитку української молоді. 

«Профспілка освітян працює в умовах війни. Наші основні завдання – це безпека і захист педагогів, школярів, студентів – загалом усіх учасників навчального процесу», – зауважив Георгій Труханов і подякував за підтримку та солідарність з українськими освітянами. 

Німецькі колеги вважають, що гуманітарна та медична підтримка сьогодні є вкрай важливою, особливо на територіях, де нещодавно йшли бої за визволення, та тих, які потерпають від обстрілів окупантів. 

Зі своїми враженнями про поїздку вони планують поділитися з колегами у своїй країні, адже широка поінформованість про боротьбу українців підвищить залучення ще більшої підтримки України у цій страшній війні. 


Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори