Рік війни: підтримка українських освітян європейськими колегами залишається незмінною

Сьогодні, коли виповнюється рік із моменту російського вторгнення на територію України, Європейський комітет профспілок освіти вкотре висловлює свою солідарність з усіма вчителями, членами профспілок освіти та їхніми родинами, які постраждали від цієї страшної війни після нападу росії на незалежну Україну. 

«Ми пишаємося тим, що профспілки освіти роблять усе можливе для підтримки вчителів і студентів в Україні та Європі, українських біженців та їх сімей попри всі труднощі й мовні бар’єри. Забезпечення укриттями та продовження освітнього процесу у воєнний час є життєво важливим», – йдеться у повідомленні ЄКПО.

Президент Європейського комітету профспілок освіти Ларрі Фланаган та європейський директор ЄКПО Сьюзан Флокен за 2022 рік очолили дві місії до Польщі, Румунії, Молдови, а ще пізніше до трьох країн Балтії – Естонії, Латвії та Литві, щоб визначити проблеми українських освітян, які змушені були втікати від війни, та зрозуміти їх потреби закордоном. 

Представляючи понад 11 мільйонів вчителів у всій Європі, ЄКПО разом зі своїми членськими організаціями продовжать робити все можливе, щоб допомогти вчителям та іншим працівникам освіти в нашій країні та закликати уряди працювати задля миру в Україні.

Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори