Створено навчальний посібник «Молодіжна політика, заснована на підходах участі»

Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та Українською асоціацією молодіжних рад розробили нову навчально-практичну програму, задля впровадження якої створено навчальний посібник «Молодіжна політика, заснована на підходах участі».

Він стане у нагоді і держслужбовцям, і представникам місцевого самоврядування й активістам, які хочуть підвищити свою кваліфікацію. 

Навчальний посібник про забезпечення участі молоді у формуванні й реалізації молодіжної політики містить інформаційні тексти, опис навчальної програми й вимоги до занять молодіжної політики.

Навчальний посібник містить інформаційні тексти, опис навчальної програми й відповідних занять. Його можна використовувати як самовчитель і як підґрунтя для розроблення нових лекцій і тем.  

Довідково 

У 2024 році Мінмолодьспорту у співпраці з Проєктом Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» запланували:

  • забезпечення менторського та експертного підтримування тренерської команди у підготовці та впровадження навчань на обласному та місцевому рівнях; 
  • проведення навчань тренерами та тренерками на місцевому та регіональному рівні;
  • консолідаційну зустріч з оцінки впровадження програм навчання.


Завантажити посібник posibnyk_molod.pdf [3.8 Mb][48] Завантажити Переглянути документ онлайнЗа матеріалами – Мінмолодьспорту

Відділ роботи з молоддю ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори