Проект «Відкритий світ» реалізують до кінця 2015 року

Проект «Відкритий світ» реалізують до кінця 2015 рокуДо 2015 року Національний проект «Відкритий світ» буде поширено на всі середні школи (5-9 класи) України.

Метою проекту «Відкритий світ» є подолання освітньої нерівності шляхом впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій, підключення шкіл до Інтернету та встановлення у навчальних закладах сучасного технічного обладнання.

Реалізація Національного проекту «Відкритий світ» із впровадження новітніх технологій у навчальний процес. Упродовж цього року ще дві тисячі шкільних закладів отримають аналогічне оснащення і матимуть змогу використовувати новітні технології у навчанні, а до кінця 2015 проект буде поширений на усі загальноосвітні навчальні заклади держави.

У серпні 2013 року було завершено перший етап реалізації Національного проекту «Відкритий світ»: 54 школи в усіх областях України були оснащені сучасним обладнанням. На другому етапі планується також створення «Електронної шкільної бібліотеки».

Завантажити інформацію info_sheet_04_4_0.pdf [287.43 Kb][172] Завантажити Переглянути документ онлайнЗа матеріалами Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами
0
3 вересня 2013
3 997

Схожі публікації


Догори