Павло Хобзей про стратегічний документ соціального партнерства

Подаємо повний виступ заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзея на пленумі ЦК Профспілки, що відбувся у Києві 23 листопада 2016 року.

За словами Павла Хобзея колективно-договірне регулювання трудових та соціально-економічних відносин в освіті залишається однією з пріоритетних форм соціального партнерства.

Він сказав, що Галузева угода – це один із основних стратегічних нормативних документів соціального партнерства, який передбачає регулювання  трудових відносин та соціально-економічних питань у  освітній галузі, охоплює великий сегмент відносин у трудових колективах та спонукає до посилення відповідальності керівників навчальних закладів, первинних профспілкових організацій і безпосередньо Міністерства за виконання  взятих  сторонами зобов’язань.

«Вважаю за необхідне зауважити, що Міністерством забезпечується дотримання Порядку здійснення соціального діалогу, визначеного Регламентом Кабінету Міністрів України і Генеральної угодою.  І під час підготовки проектів законів, інших нормативно-правових актів постійно проводиться робота та здійснюються спільні заходи із соціальними партнерами»,– підкреслив заступник Міністра освіти.


Завантажити виступ  dopovd-hobzeya.doc [71 Kb][180] Завантажити Переглянути документ онлайн  


 
 
 
Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори