Президент Інтернаціоналу освіти Сьюзен Хопгуд: наші цілі дуже прості – ми хочемо змінити світ!

Всесвітній конгрес Інтернаціоналу Освіти, що відбувався у місті Бангкок (Королівство Таїланд) 26 липня 2019 року завершив свою роботу.

У своєму заключному слові президент Інтернаціоналу Освіти Сьюзен Хопгуд подякувала учасникам за довіру, надану їй як лідеру.

Вона вимагала від урядів взяти на себе їх обов’язки та впливати на фінансування освіти, належні умови та забезпечення для кожного студента.

«Ми заявили, що якісна державна освіта та вільні профспілки є наріжним каменем демократії. Ми взяли на себе зобов’язання захищати основні права людини та профспілок. І ми пообіцяли протистояти утискам і диктатурі та усім видам дискримінації, де б вони не проявлялися!» – зазначила Сьюзен Хопгуд.

Вона також підкреслила, що профспілки освітян є найчисельнішими та найбільш потужними демократичними організаціями в усьому світі і, можливо, найбільш активними поборниками соціальної справедливості.

 «Ми боремося за безкоштовну державну якісну освіту для всіх – виступаючи та вимагаючи відповідальності наших урядів за підтримку безпечної, інклюзивної якісної освіти для всіх. Ми усі разом заявили про це. Ми беремо на себе лідерство… До роботи!», – наголосила Президент Інтернаціоналу Освіти.  

Як уже повідомлялося, VIII Всесвітній конгрес Інтернаціоналу освіти відбувся в Бангкоку 19-26 липня 2019 року. У його роботі взяли участь 1400 делегатів та спостерігачів, які представляли понад 32 мільйони освітян із 170 країн світу у тому числі й з України. 


 

Завантажити повний текст виступу vistup-syuzen-hopgud.doc [94 Kb][14] Завантажити Переглянути документ онлайн  
Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори