Інтернаціонал Освіти святкує 20-у річницю утворення!

Інтернаціонал Освіти святкує 20-у річницю утворення!26 січня 1993 року в Стокгольмі, Швеція на установчому з’їзді шляхом злиття двох колишніх найбільших міжнародних організацій працівників освіти: Всесвітньої конфедерації профспілок працівників освіти (WCOTP) і Міжнародної федерації вільних профспілок вчителів (IFFTU)було засновано єдину організацію – Інтернаціонал Освіти.

Делегати установчого з’їзду, які представляли 210 організацій – 18 мільйонів спілчан, домовилися про створення однієї міжнародної організації, яка стоятиме на варті прав та гарантій.

Сьогодні Інтернаціонал Освіти об’єднує понад 390 профспілок, які представляють інтереси майже 30 мільйонів членів у більше, ніж 175 країнах світу. У 2004 році Інтернаціонал Освіти розширився – до нього приєдналася Всесвітнья федерація вчителів.

Інтернаціонал Освіти об’єднує незалежні та демократичні організації вчителів, професорів, викладачів, науковців та інших працівників освіти

Створення Інтернаціоналу стало значним досягненням профспілкової солідарності, адже тут об’єднують свої зусилля багато профспілок освіти з їхніми різноманітними політичними та культурними традиціями.

Завдяки керівництву багатьох відданих справі членів Виконавчої ради, регіональних комітетів та напруженій праці співробітників головного офісу і регіональних відділень, Інтернаціонал освіти зустрічає своє двадцятиліття з багатьма значними досягненнями.

До складу Інтернаціоналу Освіти входять різноманітні членські організації із єдиною метою – спільна стратегія в сфері освіти щодо захисту прав людини освітянської праці.

У багатьох випадкам їм вдалося, шляхом узгоджених і скоординованих дій, захистити організації і робітників, чиї права були порушені – від права на свободу об'єднання до права на рівність між чоловіками і жінками.

За допомогою інформаційно-просвітницької роботи щодо якісної освіти для всіх та акцентів на вирішальній ролі працівників освіти у її забезпеченні, Інтернаціонал домігся того, що забезпечення освіти для всіх стало одним із основних пріоритетів міжнародного співтовариства.

Інтернаціонал Освіти сьогодні є визнаним представником працівників освіти на міжнародному та регіональному рівнях, в якому б органі не обговорювалася освітня політика – в ЮНЕСКО, МОП, ОЕСР, Світовому банку або в будь-якій іншій глобальній або регіональній установі.

Інтернаціоналу Освіти є чим пишатися за двадцять років діяльності, але це не привід для святкувань – зазначили Президент Інтернаціоналу Сьюзен Хопгуд і Генеральний секретар Фред ван Левен у спільній заяві з нагоди ювілею.

«Сьогодні ми зіштовхуємося з багатьма соціально-економічними явищами, які загрожують наданню якісної освіти в багатьох країнах. Завдяки вірності, солідарності своїх членських організацій та відданості справі його керівників і співробітників, Інтернаціоналу Освіти й надалі залишатиметься ефективним захисником освіти і освітян», – заявили вони.

Профспілка працівників освіти і науки України щиро вітає Інтернаціонал Освіти із двадцятою річницею діяльності!
Дякуємо вам за те, що ви нас об’єднуєте задля захисту прав та інтересів освітян в усьому світі!Міжнародний відділ ЦК Профспілки


Інтернаціонал Освіти святкує 20-у річницю утворення!Інтернаціонал Освіти святкує 20-у річницю утворення!

Схожі публікації


Догори