Бережи своє здоров’я та життя!

Бережи своє здоров’я та життя!1 грудня відзначається Всесвітній День боротьби зі СНІДом.

Перші повідомлення про ВІЛ/СНІД з’явилися в США у 1981 р. А з 1 грудня 1988 року, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу, день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Україна відрізняється від інших європейських країн великою кількістю ВІЛ-позитивних дітей. Якщо у країнах Європи їх нараховують одиниці або десятки, то в Україні йдеться про тисячі. Це переважно діти, народжені віл ВІЛ-позитивних матерів.

ВІЛ може торкнутися кожного, тому важливо надавати ВІЛ-інфікованим психологічну підтримку. ВІЛ-позитивна людина має право: вести особисте життя, мати друзів, одержувати інформацію і освіту. Людина має право жити!

Символом боротьби зі СНІДом вже традиційно є червона стрічка і сьогодні вже жодна акція не обходиться без неї.

Сьогодні у всіх школах, вищих навчальних закладах України проходять бесіди, флеш-моби, вистави студентських театрів та різноманітні акції, які звертають увагу учнів та молоді на цю проблему і закликають берегти своє здоров’я та життя.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Бережи своє здоров’я та життя!
0
30 листопада 2012
5 084

Схожі публікації


Догори