Питання освіти в Україні висвітлено на Конгресі Профспілки освітян Нідерландів

24 вересня 2022 року відбувся 25 ювілейний Конгрес Профспілки освіти Нідерландів, яка об’єднує педагогічних працівників початкової освіти, середніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладах, коледжів та університетів. 

Робота Конгресу розпочалася із привітання та вступного слова Міністра початкової та середньої освіти Нідерландів Денніса Вірсма усім делегатам заходу – понад 700 учасників – це освітяни, представники громадських організацій, влади та міжнародні гості.

У роботі Конгресу у форматі онлайн взяла участь завідувачка міжнародного відділу Профспілки працівників освіти і науки України Катерина Малюта-Осаулова. Вона привітала делегатів із таким важливим заходом та поінформувала про стан освіти в Україні, де вже понад 8 місяців триває повномасштабна руйнівна війна, та  розповіла про боротьбу, яку веде український народ за свої права та незалежність.

Вона також підкреслила, що після деокупації українських територій Збройними силами України одразу повернутися до навчальних закладів неможливо, оскільки територію потрібно розмінувати, а заклади – відновити чи відбудувати. 

«Ми розуміємо, що війна триває і оборона нашої країни стоїть на першому місці, але ми, як Профспілка, намагаємося також показати важливість освіти в цей період та підтримати вчителів, які виконують свою роботу в надскладних умовах. Ми відстоюємо їх права на безпечну та оплачувану працю. Профспілка працівників освіти і науки України надавала і продовжує надавати фінансову та гуманітарну допомогу тисячам своїх членів», – сказала Катерина Малюта-Осаулова. 

На завершення виступу завідувачка міжнародного відділу побажала колегам плідної праці, конструктивних дискусій для вирішення нових викликів у сфері освіти та висловила вдячність Профспілці освіти Нідерландів та всім міжнародним партнерським організаціям за підтримку українського народу, українських дітей, які втекли від війни до інших країн та за підтримку українських профспілок.

 

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори