Конгрес профспілки освітян Грузії: обрано керівництво, затверджено план дій

Нещодавно у Тбілісі відбувся звітно-виборний конгрес Вільної профспілки працівників освіти і науки Грузії. У роботі заходу взяли участь 211 делегатів, обраних у 51 окрузі Грузії від шкіл, дитячих садків та університетів. 

Учасники заслухали звіт про діяльність за останні чотири роки, який представила голова Профспілки Майя Кобахідзе, обговорили поточні питання в освітньому секторі та затвердили План дій організації на найближчі чотири роки.

Президентом Вільної профспілки працівників освіти і науки Грузії на новий термін було обрано Майю Кобахідзе. 

За традицією, у роботі Конгресу взяли участь соціальні партнери з Міністерства освіти і науки Грузії, представники від місцевих та міжнародних організацій, а також всі галузеві профспілкові об'єднання.

Міжнародну делегацію членських організацій ЄКПО з Великобританії, Німеччини, Данії, України, Румунії, Азербайджану, Таджикистану, Киргизстану очолив Ларрі Фланаган, Президент Європейського комітету профспілок освіти (ЄКПО). 

Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у роботі конгресу взяла Ольга Чабанюк – заступниця Голови Профспілки.

У своєму виступі Ольга Чабанюк привітала делегатів конгресу від 1,2 млн українських спілчан та передала найщиріші вітання від Голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова. Окрім того подякувала грузинським колегам-освітянам за солідарність та підтримку. 

«У грузинського народу багато спільного з українським! Ми знаємо, як грузинам болить війна і ви, як ніхто інший, розумієте, що відчуваємо ми, українці, у яких відібрали і окупували частину території. І ми дякуємо за те, що ви прийшли нам на допомогу», – сказала заступниця Голови Профспілки. 

Далі вона розповіла учасникам заходу в яких умовах працюють освітяни України, як навчаються діти у перервах між повітряними тривогами та в укриттях, а також про руйнації та терор, який несе ця безжальна війна. 

На завершення виступу Ольга Чабанюк презентувала роботу українських шовкових майстринь, яка символізує мир – «Ті, хто тримають небо!», створену за мотивами картин грузинського художника. Заступниця Голови Профспілки закликала колег та представників влади продовжувати допомагати Україні та українському народу у боротьбі з агресором!

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори