Звіт Eurydice: оплата працівників освіти Європи у 2014-2015 роках

Звіт Eurydice: оплата працівників освіти Європи у 2014-2015 рокахСправедлива оплата праці є визначальним фактором, що впливає на привабливість професії, забезпечує задоволення від праці і мотивує вчителів продовжувати педагогічну діяльність.

Саме з цього виходять автори нещодавньої публікації мережі Eurydice «Оплата праці вчителів та директорів шкіл в Європі 2014-2015». У її вступі зазначається, що «зарплати та надбавки є ключовими елементами привабливості професії вчителя разом з такими факторами, як умови праці, кар’єрні перспективи, можливості професійного росту та визнання в суспільстві)».

У публікації зроблено спробу оцінити умови праці вчителів у 2014-2015 навчальному році, аналізуючи те, наскільки змінилися їхні зарплати протягом останніх двох років, як вони співвідносяться з рівнем ВВП на душу населення, які надбавки та доплати існують в різних країнах.

Завантажити Звіт Eurydice oklad_ychuteliv.doc [220 Kb][221] Завантажити Переглянути документ онлайн , eurydice.doc [64 Kb][111] Завантажити Переглянути документ онлайн


Міжнародний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори