Нарада голів організаційних ланок Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Профспілки провела нараду голів організаційних ланок у режимі офлайн. 

Голова організації Тетяна Матвеєва зупинилася на актуальних питаннях діяльності   організаційних ланок, спрямовані на захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки в умовах воєнного стану. Піднімалися питання співпраці з органами місцевої влади та використання освітньої субвенції, виплати заробітної плати, проведення медичних оглядів. 

Голова організації, зокрема, довела до відома присутніх результати діяльності організаційних ланок щодо   вимог і пропозицій, які вони надсилали до  органів влади   стосовно оплати праці працівників освіти та намірів її реформувати. Висловила особливу вдячність педагогічним колективам та профспілковим організаціям громад, які взяли активну участь у обговоренні даного питання і висловили свою позицію.

Юрисконсульт обласної організації Олексій Лугина ознайомив учасників наради з  новим Положенням про атестацію педагогічних працівників.  Це питання викликало бурхливу дискусію серед голів організаційних ланок, так як на дуже багато питань щодо захисту працівників під час атестації нове Положення відповідей не дає. Було прийняте рішення вийти  з ініціативою до ЦК Профспілки провести семінар про запровадження Положення про атестацію педагогічних працівників, що затверджене наказом МОН від 09.09.2022 № 805, а потім повернутися до цього питання на наступній нараді.

Про зміни у Податковому кодексі України щодо платіжних послуг ознайомила присутніх головний бухгалтер обласної організації Оксана Савенко. Вона, зокрема,  зупинилася на оподаткуванні сум підзвітних коштів на відрядження, строках звітування, новій формі Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт тощо. 

Заступник голови обласної організації Профспілки Ніна Дудка зупинилася на питаннях організаційної діяльності оргланок обласної організації. Наголосила на необхідності активізувати профспілковий актив закладів і установ освіти, посилити інформаційну роботу та навчання профспілкового активу. Вона зауважила, що через проведення правильної внутрішньоспілкової роботи зростає мотивація профспілкового членства.

Нарада спонукала голів організаційних ланок активізувати свою роботу і  спільними зусиллями з органами влади вирішувати нагальні освітянські питання у новому навчальному році. 

 

Чернігівська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори