Освіта Львівщини: підсумки року

20 грудня 2023 року в ошатному Львівському Будинку вчених відбулося спільне засідання Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Ради Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

На підсумкову освітянську нараду прибули керівники відділів освіти територіальних громад та голови міських, районних, територіальних, об’єднаних територіальних організацій профспілки працівників освіти і науки Львівщини.

З доповіддю про роботу Департаменту освіти і науки ЛОДА  у 2023 році виступив директор Олег Паска. Ґрунтовно проаналізовано труднощі і досягнення, динаміка діяльності дошкілля, загальної середньої освіти, реалізація проєктів, науково-пошуковий напрямок, національно-патріотичний, екологічний напрямки позашкілля. Неймовірних зусиль докладають працівники освіти, школярі та батьківська громадськість для допомоги Збройним Силам України.

Олег Володимирович відзначив важливість співпраці та відчуття дружнього плеча обласної освітянської Профспілки.

З доповіддю про роботу Львівської обласної організації Профспілки виступила голова Марія Яцейко. Марія Григорівна зосередила увагу на тому, як соціальні партнери – керівники закладів та відділів освіти, Департамент  освіти і науки Львівщини пройшли шлях  2023 року пліч-о-пліч із первинними, територіальними, обласною організаціями Профспілки, що вдалося і які висновки для співпраці у 2024 році маємо зробити.

Закцентовано увагу на виконанні Обласної та територіальних угод, колективних договорів.

Налагоджена співпраця з  Комісією з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Львівській області, Управлінням Державної служби якості освіти у Львівській області, депутатами Верховної Ради України, міських, обласної та місцевих рад, Відділенням Національної служби посередництва і примирення у Львівській області.

У сьогоднішніх умовах особлива увага обласної Профспілки привернута до членів профспілки та їх родин, що захищають наш мирний день у лавах Збройних Сил України.

Марія Григорівна наголосила на розширенні оздоровчої бази пансіонату «Пролісок» - будівництві другого корпусу пансіонату на 50 оздоровчих місць, що триває.

В обговоренні доповідей виступили: Параска Дворянин – заступник голови Комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради, Валентина Загрева – начальник Управління  Державної служби якості освіти у Львівській області, Павло Хобзей – директор Комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти», Лариса Середяк – директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

І департамент, і профспілка очікують у 2024 році:

  • Перемоги України у війні!
  • консолідації зусиль соціальних партнерів для підвищення важливості освітньої галузі;
  • підвищення авторитету і престижності педагогічної праці;
  • гідної оплати праці працівників освіти;
  • подолання викликів, пов'язаних із трансформацією мережі закладів загальної середньої освіти, фахової передвищої та вищої освіти.

Учасники зібрання долучилися до збору коштів на придбання дрона DJI MAVIC 3 (зібрано було 23100 гривень).

 

Львівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори