Донецька обласна організація Профспілки відзначає 80-річний ювілей

«80 років з людьми і для людей: діяльність Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України в питаннях відстоювання соціально-економічних прав та трудових інтересів працівників закладів освіти області» – питання порядку денного V пленуму Донецького обкому профспілки освітян області, який  відбувся  22 грудня 2023 року в режимі онлайн.

В своїй доповіді голова Донецького обкому Профспілки Тетяна Заморська окреслила основні етапи діяльності обласної організації протягом 80-річного періоду. Всі роки робота Профспілка освітян Донеччини здійснювалася в складних соціально-економічних умовах: робота профспілки в повоєнні роки 1943-1947, період соціалізму та перебудови, становлення організації в роки незалежності України, окупація частини Донецької області і перереєстрація на території, підконтрольній Україні, проведення адміністративно-територіальної реформи, створення об’єднаних територіальних громад, COVID -19, повномасштабне вторгнення росії в Україну- воєнний стан. На долю Донеччини випали серйозні випробування, але лише разом спілчани вистояли, продовжували працювати та діяти.

До роботи пленуму з привітаннями долучились почесні гості: Гарбаренко Любов Андріївна, заступник голови Профспілки працівників освіти і науки України, Древаль Петро Петрович, голова Донецької обласної ради профспілок,  соціальні партнери, колеги обласних організацій Профспілки працівників освіти і науки України.

Протягом 80 років – обласна організація – цілісний і потужний колектив, який має певні досягнення і перемоги, багато резервів, творчих задумів і планів. 

Саме така організація завжди буде надійною опорою, порадником і помічником, яка здатна захистити законні права та інтереси своїх спілчан.

Кожна людина розуміє, що сила будь - якої організації – в силі її лідера. Можна з впевненістю сказати, що організаційні ланки обласної Профспілки завжди очолювали і сьогодні очолюють  справжні лідери, які  по-справжньому люблять свою справу, вболівають душею за кожного. Керівників організаційних ланок обласної організації було нагороджено  відзнаками  Федерації Профспілок України, Центрального комітету Профспілки, Донецької обласної ради профспілок, Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

З глибокою повагою учасники пленуму пригадали всіх тих, хто багато років свого життя присвятив обласній організації.

Учасники пленуму відмітили, що, незважаючи на труднощі, організація продовжує свою місію і робить усе залежне від неї у напрямах недопущення звуження прав та гарантій освітян та молоді, підняття соціального статусу педагогів та престижу учительської праці, отримання якісної освіти та розвитку освітньої галузі вцілому.

У цей визначний день щиро вітаємо усіх спілчан, голів організаційних ланок, усіх, хто стояв у всі роки діяльності організації,  і хто нині відстоює права та гарантії освітян на рівні первинки, міста, району!

Ми разом творимо нову історію і разом працюємо для освітян! 

Усі ми і є Донецька обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України!

 

Донецька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори