Розширена президія у ZOOM-форматі

14 лютого у режимі ZOOM-конференції за участю членів президії, голів районних, об’єднаних, міських, ППО ВНЗ організацій Профспілки, голови ревізійної комісії відбулося розширене засідання президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки.

На розгляд і обговорення було винесено ряд важливих питань.

Заступник голови Юрій Юдін провів ґрунтовний аналіз динаміки членства в обласній організації Профспілки в 2023 році.

Він зазначив, що на цей час більшість територій області (понад 70%) є окупованими російськими військами. Це унеможливлює збір інформації і статистичних даних про членство в Профспілці у повному обсязі з багатьох причин:

  • втручання окупаційних адміністрацій у діяльність профспілкових органів, шантаж та залякування профспілкового активу, керівників закладів освіти;
  • захват закладів освіти, призначення в них колаборантських адміністрацій, знищення документації, у тому числі і профспілкової;
  • відсутність системного зв’язку з цими первинними, районними, територіальними об’єднаними організаціями, їх головами;
  • неможливість або пряме перешкоджання перераховуванню профспілкових членських внесків, тощо.

Війна і окупація територій області є великою загрозою існуванню профспілкового руху.

Головний бухгалтер Ольга Піскун проінформувала про виконання профспілкового бюджету за 2023 рік.

Про результати ревізії фінансово-господарської діяльності обласної організації Профспілки доповів голова обласної ревізійної комісії Олександр Гришко.

Розглядалося питання про надання профспілкової виплати членам Профспілки, які постраждали в наслідок збройної агресії росії, у яких пошкоджене житло, зруйновані будинки, у яких члени родини загинули або були важко поранені, та членам Профспілки у зв’язку з важкими хворобами.

Розширена президія також розглянула питання проведення звітно-виборної компанії в 2024-2025 роках в умовах російської агресії та намітила шляхи реалізації цього процесу.

Віталій Лола – голова об’єднаної ППО Бердянського державного педуніверситету, який брав участь у зустрічі з керівництвом МОН України щодо питання реформування закладів вищої в рамках реформи вищої школи, проінформував про результати зустрічі, профспілкову позицію з цього питання та подальші дії.

З усіх питань пройшло конструктивне обговорення та прийняті відповідні рішення і постанови.

 

Запорізька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори