Засідання президії Чернівецької обласної організації Профспілки

13 березня 2024 року відбулося засідання президії Чернівецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. 

На порядку денному зустріч голів Об'єднаних, міських, районних організацій Профспілки із заступником начальника управління з обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області Світланою Пилипко, обговорення питань щодо пенсійного забезпечення різних вікових категорій згідно чинного законодавства. 

Зустріч відбулася за ініціативою голови обкому Профспілки працівників освіти і науки Богдана Чортика. 

У ході президії було про розглянуто питання діяльності організаційних ланок Об’єднаної організації Профспілки працівників освіти і науки України Глибоцької ТГ, Волоківської ТГ, Кам’янецької ТГ, Карапчівської ТГ, Сучевенської ТГ, Тарашанської ТГ, Тереблеченської ТГ, Чагорської ТГ щодо забезпечення соціально-економічного захисту та створення належних безпечних умов праці та навчання в первинних профспілкових організаціях навчальних закладів в умовах воєнного стану. 

З цього питання прозвітувала Голова Об’єднаної організацій Профспілки – Світлана Лазурко та проінформувала про вивчення питання заступник голови Чернівецької обласної організації Профспілки Ганна Поштар.

Розглянуто підсумки ІІ етапу огляду-конкурсу стану умов охорони праці в закладах освіти Чернівецької області за 2023 рік. Про це інформував голова Чернівецької обласної організації Профспілки Богдан Чортик.

Загалом у ході президії розглянуто ряд питань соціально-економічного спрямування в умовах сьогодення щодо життєдіяльності первинних профспілкових організацій навчальних закладів Чернівецької області.

 

Чернівецька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори