Розширене засідання президії та пленум Вінницької облорганізації Профспілки

25 квітня 2024 року відбулися розширене засідання президії та пленум комітету Вінницької облорганізації Профспілки працівників освіти і науки.

На порядок денний засідання було винесено питання про організацію звітів і виборів в первинних, територіальних організаціях Профспілки, підготовку до ХХІІ звітно-виборної конференції обласної організації Профспілки працівників освіти і науки. 

Голова облорганізації Профспілки Сергій Пугачов ознайомив членів комітету облорганізації з рішенням пленуму ЦК Профспілки щодо звітно-виборної кампанії в організаційних ланках Профспілки.

Заступниця голови облорганізації Світлана Горобець проінформувала про статутні вимоги, методичні рекомендації та інструкцію щодо проведення звітів і виборів в членських організаціях. Затверджено  квоту делегатів на обласну звітно-виборну конференцію та  делегованих до обласного комітету Профспілки.

Також на засіданні президії було надано профспілкову виплату на загальну суму 135 00 грн, з яких 66 000 грн – членам Профспілки в яких загинули, безвісти зникли або були поранені члени родини в зоні в бойових дій, 64 000 грн – членам Профспілки у зв’язку з важкими хворобами. 

 

Вінницька обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори