Звітно-виборна кампанія стартувала на Тернопіллі

Рада Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України зібралася 26 квітня 2024 року на засідання задля розгляду важливих питань, основне з них – про звітно-виборну кампанію в структурних ланках обласної організації.

Голова обласної організації Людмила Мокей проінформувала членів ради щодо особливостей проведення профспілкових звітів і виборів у 2024-2025 роках, ознайомила присутніх із постановою Пленуму ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 18.04.2024 № Пл-V-1 та проєктом відповідної постанови ради ТООППОНУ.

Члени ради одноголосно схвалили рішення щодо звітно-виборної кампанії та визначили терміни її проведення.

Зважаючи на те, що виборний орган профспілки освітян Тернопільщини вперше цьогоріч зібрався на засідання, голова обласної організації прозвітувала про діяльність ради та виконання профспілкового бюджету за минулий рік.

Також члени ради обговорили перспективи оптимізації (скорочення) мережі закладів загальної середньої освіти до 01.09.2025 року та зміни в законодавстві України щодо мобілізації. 

Заступник голови Оксана Піхурко запропонувала учасникам профспілкового засідання схвалити звернення до Міністерства освіти і науки України в рамках громадського обговорення проекту Закону України «Про професійну освіту».

Активну участь в обговоренні питань порядку денного засідання ради взяли участь Олексій Прогодюк (голова ОТПО Заліщанщини), Володимир Голубович (голова ОТПО Гусятинщини), Неоніла Дзюба (голова ОТПО Лановеччини), Лілія Чечуріна (голова Кременецької РОП), Іванна Охріменко (голова Чортківської МОП) та голова молодіжної ради ТООППОНУ Наталія Сеньківська.     

  

Тернопільська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори