Зустріч голів ППО закладів освіти Вінниці з міським головою Сергієм Моргуновим

21 травня 2024 року в актовій залі Федерації профспілок Вінницької області відбулася  зустріч голів первинних профспілкових організацій закладів освіти міста Вінниці з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, заступником міського голови Галиною Якубович, директором Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксаною Яценко, головою Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти та науки Сергієм Пугачовим, заступником голови обласного комітету профспілки Світланою Горобець та юрисконсультом Ольгою Кутик.

Під час традиційної зустрічі голів ПК з міським головою було обговорено ряд важливих питань, які турбують освітян: соціально-економічний стан освіти міста, про виклики, з якими зіштовхнулась освітня галузь та особливості роботи закладів освіти під час воєнного стану, співпраця міської влади і освітянської профспілки.

Міська влада робить все можливе для організації ефективної роботи закладів освіти. Попри обмежене фінансування, з 1 січня 2024 року змогли встановити муніципальну надбавку в умовах воєнного стану та преміювання для працівників закладів дошкільної освіти, дошкілля працює за 12-годинним режимом роботи. Сергій Моргунов подякував освітянам за стійкість, згуртованість та самовіддану працю.

У своєму виступі Сергій Пугачов розповів про організацію звітів і виборів у Вінницькій  обласній організації Профспілки працівників освіти і науки та про роботу Профспілки в умовах воєнного стану.

Петро Соловей розповів присутнім про хід звітно-виборної кампанії у Вінницькій міській організації Профспілки.

Запрошені відповіли на численні запитання голів первинних профспілкових організацій.

 

Вінницька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори