Свято здоров’я та краси в Богуславському гуманітарному коледжі

Свято здоров’я та краси в Богуславському гуманітарному коледжіНапружений ритм життя, підвищені вимоги до якості навчання, емоційне напруження часто виводить студентів з рівноваги. Щоб витримати всі труднощі, їм необхідний великий запас душевних і фізичних сил.

У час інформаційних технологій сильний загартований та тренований організм – це резерв, який допомагає людині протистояти тиску фізичних і нервових навантажень, зберігати добре почуття, бути доброзичливим, врівноваженим, мати високий рівень працездатності.

У нашому навчальному закладі навчаються переважно дівчата. Професії вимагають тривалого сидіння або стояння. Праця в одноманітній позі не може забезпечити необхідної рухової активності. Щоб бути здоровим, кожному необхідно вести активний спосіб життя.

У коледжі студент має змогу не тільки отримувати знання, вміння і навички за обраним фахом, а й різнобічно, культурно, сучасно, з користю для свого здоров’я розвиватися в позанавчальний час. Для рухливих, енергійних, контактних пропонуються на вибір заняття в спортивних секціях із волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, фітнесу та аеробіки, гандболу, атлетизму, боротьби.

Однією з форм позанавчальної роботи стали змагання зі спортивних танців та аеробіки під назвою «Танцювальний вернісаж ». Змагалися групи перших та других курів (20 груп).У процесі підготовки виявилося, що нескладним танцювальним рухам і фізичним вправам під музику легко навчити кожного студента, який більш – менш координований, рухливий і має відчуття ритму. Відповідно до положення кожна команда готувала виступ з спортивно-танцювальних рухів з допомогою різних танцювальних стилів…Учасники змагань як музику, так і програму виступу підбирали на свій розсуд. Багато груп навіть костюми шили власноруч.

Перше місце серед перших курсів посіли 11 група спеціальності «Дошкільне виховання» з чудовим виступом «Маленькі кошенята», другими були 12 група спеціальності «Правознавство» з запальною композицією різних жанрів «Уява», третє місце –дівчата 12 групи спеціальності «Початкове навчання. Англійська мова», які були справжніми зірками рок-н-ролу в найяскравіших та оригінальних костюмах.

І цього року найкращими серед других курсів були музиканти, які вразили своєю сценічною постановкою під класичну музику Едварда Гріга «В печері гірського короля». Номер викликав справжній фурор публіки залу. Другими стали група спеціальності «Початкове навчання. Англійська мова», які запросили глядачів до моря та відчувалася роль моряків. Судді відмітили, що композиція танцю була цілісною, змістовною та цікавою для споглядання. Третє місце в стилі танцю «Шафл» з композицією «Давай нашу, богатирську» посіли студенти – економісти

Приємно відзначити, що оцінювали виступи груп компетентне журі в складі завідуючої хореографічним відділом Богуславської школи мистецтв Тригуб І.М., заступника директора з навчальної роботи Богуславської школи мистецтв Руденко О.О., хореографа центру дитячої юнацької творчості та районного будинку культури Заляшко С.О., керівника хореографічних колективів - Чижевської С.М. Виступи оцінювали за такими критеріями: 1. Синхронність виконання; 2. Техніка ( якість, точність виконання); 3. Складність програми; 4. Зовнішній вигляд; 5. Артистизм виконання.

Підтримували учасників колектив «Либідь» під керівництвом Щедріної І.Я.,показові виступи багаторазових призерів першості коледжу зі спортивного танцю 31 група спеціальності «Початкова освіта. Інформатика» ( Сідловська Оксана, Сервінська Оксана, Чоботарьова Анастасія, Марущак Юлія) та музичні вітання студентів спеціальності «Музичне виховання». Приємно було спостерігати за емоціями, переповненим залом, підтримкою вболівальників.

Команди-призери нагороджені перехідними кубками від студентського профкому та поїздкою в м. Умань, м. Київ (від адміністрації). Всіх переможців та учасників змагань нагороджено грамотами та грошовими преміями від директора коледжу С.В.Лисака. Тепер заняття з фітнесу, аеробіки, вправи з палицями, гантелями викликають інтерес і бажання працювати. Наші вихованці охоче відвідують заняття фізичного виховання.

Л. Василенко, голова профспілкового комітету Богуславського гуманітарного коледжу


Свято здоров’я та краси в Богуславському гуманітарному коледжіСвято здоров’я та краси в Богуславському гуманітарному коледжі

Схожі публікації


Догори