Інформаційній діяльності – особливу увагу

Інформаційній діяльності – особливу увагуЗабезпечення системного зв’язку між головами виборних профспілкових органів та виконавчим апаратом обласної організації, вчасне інформування членів Профспілки про її діяльність, про досягнення та невирішені проблеми щодо захисту прав та інтересів спілчан, формування єдиного інформаційного простору – один із пріоритетних напрямків діяльності Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України та її організаційних ланок.

Основні завдання інформаційного забезпечення окреслено у відповідній Програмі на 2012-2015 роки, а її реалізація перебуває на постійному контролі виборних органів обласної організації галузевої профспілки.

З метою здійснення моніторингу інформаційної діяльності членських організацій протягом червня 2015 року голова обласної організації Людмила Мокей, заступник голови Оксана Піхурко та головний спеціаліст з організаційно-масової роботи Ольга Лапіна відвідали практично усі районні організації профспілки.

В ході робочих візитів одночасно було надано методичну допомогу з окремих питань інформаційної та організаційної роботи.

Поряд з цим значну увагу приділялось питанням забезпечення у 2015 році виплати освітянам заробітної плати та її індексації, відпускних, допомоги на оздоровлення, надбавки за престижність педагогічної праці; можливих способів вирішення спірних питань щодо оплати за проходження працівниками навчальних закладів медичних оглядів у деяких районах, скорочення мережі закладів освіти, зменшення кількості ставок працівників методичних служб.

У Зборівському, Підгаєцькому, Бучацькому районах відбулися зустрічі керівництва обласної організації освітянської профспілки з начальниками відділів освіти районних державних адміністрацій.

Заслуговує уваги та може бути рекомендованим для впровадження досвід вищеназваних районів щодо налагодження плідної співпраці між владою та профспілками з питань захисту прав педагогів.


Прес-центр Тернопільської облорганізації


Інформаційній діяльності – особливу увагу    Інформаційній діяльності – особливу увагу

Інформаційній діяльності – особливу увагу    Інформаційній діяльності – особливу увагу

Інформаційній діяльності – особливу увагу    Інформаційній діяльності – особливу увагу

Схожі публікації


Догори