Обмін досвідом – шлях до удосконалення

Обмін досвідом – шлях до удосконаленняЦілющими ліками для педагога завжди було та залишається приємне спілкування з дітьми та колегами, незважаючи на настрій та життєві події.

Педагогічне партнерство та обмін досвідом – це одна із форм методичної роботи, прерогативою якої є активний обмін напрацьованого матеріалу.

Для того, щоб стати Вчителем кожен має збагнути, що урок – це не лише 45 хвилин спілкування з учнями, а все життя покладене на ниву праці.
Життєвий досвід, робота над собою та своєю працею створюють підґрунтя цікаво проведеного уроку.

Свій урок шацькі колеги демонстрували освітянам Коломиї. У червні 2015 року Шацький район приймав гостей-колег з Івано-Франківської області. Адже, відповідно до плану роботи Профспілки працівників освіти і науки на базі Шацької районної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбувся форум «Соціальне партнерство: основні напрями розвитку, регіональний досвід».

На форумі обговорили актуальні питання фінансування освітньої галузі, соціально-економічного захисту педагогічних працівників.

Запросили до участі профспілкових лідерів Коломийської районної організації профспілки освіти. Всі заплановані заходи відбувалися на базі ЗОШ І-ІІІ ст.с. Світязь.

Профспілкові активісти закладів освіти обмінялися досвідом з питань захисту соціальних прав освітян. Як виявилося, освітяни Коломиї знаходяться у кращих, з точки зору фінансування, умовах. Їх досвід волиняни взяли на озброєння.

У роботі профспілкового форуму взяли участь завідуюча Шацьким районним методичним кабінетом Наталія Гнатівна Приступа, голова Шацької районної організації профспілки Катерина Михайлівна Редько, директор ЗОШ с. Світязь В.В. Озімок та голови профспілкових комітетів Шацького та Коломийського району Івано-Франківської області.

Передати місцевий колорит гостям дійства зумів дует у складі музичних керівників ДНЗ №1 смт. Шацьк С.М. Корінь та А.М. Сакевич. Вони виконали пісні про Україну та Світязь. Після закінченню заходу, який тривав три дні, райони домовилися про подальшу співпрацю.

У липні цього року делегація освітян нашого району побувала у Маневицькому районі Волинської області. У ході зустрічі обговорили актуальні проблеми, що хвилюють сучасного педагога, вихователя, менеджера освіти. Учасники семінару відвідали школу ЗОШ І-ІІІ ст. с. Старий Чорторийськ, обговорили актуальні питання навчального процесу.

Освітяни мали можливість ознайомитися з організацією навчально-виховної роботи у школі ЗОШ І-ІІ ст. с. Кукли. Про розвиток творчих здібностей дітей у позаурочний час говорили в центрі творчості смт. Маневичі. Про інші заклади освіти, в яких ми не побували, розповіла голова Маневицького райкому Профспілки працівників освіти В.В. Смальчук.

Кожен педагог отримав позитивні та емоційно-насичені враження від зустрічі, переконався, що Шацька освіта завжди відкрита для плідної співпраці з колегами на тернистій педагогічній ниві. Очевидно, результатом зустрічі стануть справи , які посилять просвітницьку роль освітян у суспільстві.

Волинська обласна організація ПрофспілкиОбмін досвідом – шлях до удосконалення

Схожі публікації


Догори