Спільний семінар освітян Сумщини та Волині

З 12 до 16 червня 2017 року відбувся спільний семінар голів міських, районних організацій Профспілки працівників освіти і науки Сумщини та Волині. Профспілчани об’єдналися задля обговорення спільних проблем та обміном досвіду між областями.

Голова Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти та науки Василь Григорович Грановський відкрив семінар та ознайомив із профспілковою роботою на Волині та побажав продуктивної роботи у вирішенні актуальних проблем.

На гостей чекала насичена програма, адже на захід були запрошені: Людмила Володимирівна Плахотна – начальник відділу освіти, науки та молоді ОДА, Іванна Анатоліївна Дубинка-Філозоф – голова Федерації профспілок Волинської області та інші провідні спеціалісти у галузі освіти.

Завітавши у місто Володимир-Волинськ учасників семінару зустрів голова Зимненського ОТГ В’ячеслав Католик, який розповів про співпрацю керівників об’єднаних територіальних громад з установами і закладами освіти і профспілковими організаціями, а також про особливості та специфіку своєї роботи.

Розмова набула форму діалогу, в якій дійшли до спільного знаменника – поглиблювати співпрацю між органами місцевого самоврядування та Профспілкою освіти.

Учасники семінару змогли також насолодитися мальовничими краєвидами Волині, побувати у Луцькому замку, музеї ікони та ознайомитися із табором «Супутник», що на озері Світязь.

Голова Сумського комітету Профспілки Сергій Васильович Осадчій подякував за нагоду обміну досвідом між головами районних та міських організацій Профспілок. Такі семінари допомагають налагодити дружбу та тісну співпрацю між областями України.

Волинська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори