Профспілкова дружба освітян між Заходом та Сходом України

Профспілкова дружба освітян між Заходом та Сходом УкраїниУ позаміському дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Супутник», що на Волині, триває оздоровча компанія.

Станом на 20 липня цього року в дитячому закладі організовано три зміни, на яких побувало 756 дітей. Із 12 до 25 серпня відбулася четверта зміна для оздоровлення 250 дітей.

Члени профспілки теж не залишилися без уваги, тому з 22 липня до 10 серпня для них організовано шість заїздів, на яких побуває понад 1300 осіб.

За попередньою домовленістю із Попаснянською районною організацією Профспілки працівників освіти і науки Луганської області з 22 - 25 липня цього року в оздоровчому закладі відпочивали наші колеги в кількості 14 чоловік. Делегацію очолювала голова Попаснянської районної організації Профспілки Людмила Григоренко.

Лідери профспілкових організацій з Попаснянського району були ознайомлені з роботою Профспілки Волині. У склад делегації був і голова Луганської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Сергій Сервюк.

Позитивним результатом співпраці і ознайомлення з діяльністю галузевої профспілкової власності, діяльністю установ і закладів освіти став факт спільного Меморандуму про партнерство та співпрацю між управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинською обласною організацією Профспілки, відділом освіти Попаснянської районної військово-цивільної адміністрації та Попаснянською районною організаціїєю Профспілки Луганської області.

Меморандумом підписали: начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, начальник відділу освіти Попаснянської районної держадміністрації Луганської області Марина Донцова, голова Волинської обласної організації Профспілки Василь Грановський, голова Попаснянської районної організації Профспілки Людмила Григоренко.

У робочій зустрічі брали участь: заступник управління освіти, науки та молоді Олександр Ткачук та Тетяна Соломіна, начальник відділу Шацької райдержадміністрації Анатолій Пех, голова районної організації Профспілки Катерина Редько, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапук.

Під час зустрічі сторони домовилися про наступне: сприяти профспілковій співпраці між областями, надавати можливість оздоровлення дітей різних категорій, здійснювати обмін інформацією про освітні системи, сприяти науковому співробітництву між вищими навчальними закладами, сприяти організації різних педагогічних і наукових заходів, здійснювати підготовку спільної видавничої продукції, безоплатно здійснювати стажування методичних і педагогічних працівників, а також створити спільну мережу дистанційного навчання.

Гості з Луганської області були переповнені позитивними враженнями від Волинського краю та отримали запрошення на туристські змагання, які відбудуться в кінці вересня цього року.

 

Волинська обласна організація Профспілки

 

Профспілкова дружба освітян між Заходом та Сходом України

 

Схожі публікації


Догори