У Чернігівській області вшанували державними нагородами заслужених освітян

29 вересня 2017 року напередодні професійного свята Дня працівників освіти відбулася урочиста зустріч голови Чернігівської обласної державної адміністрації Валерія Куліча та голови Чернігівської обласної ради Ігоря Вдовенка з працівниками галузі – лауреатами щорічної обласної Премії імені Софії Русової та щорічної обласної Премії імені Георгія Вороного.

Нагорода вручається освітянам області за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

В урочистостях взяли участь начальник Управління освіти і науки Микола Конопацький, голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетяна Матвеєва та ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський.

У своєму зверненні до учасників зібрання, Валерій Куліч зауважив: «Попереду дуже велика робота по втіленню нового закону «Про освіту». Тому що законів у нас дуже багато гарних приймається, а основне питання, як ми з вами на місці будемо його втілювати, яку якість освіти ми будемо мати. На мій погляд, головне досягнення – це те, що відбулось реальне збільшення зарплати вчителів і на сьогоднішній день в області немає проблем з виплатою заробітної плати. Ми з представниками вашої Профспілки провели не одну зустріч щоб досягти такого результату. Нова Українська школа повинна стати платформою формування громадян майбутньої України».

Ігор Вдовенко почав свій виступ зі слів вдячності кожному вчителю, який працює в таких не простих умовах, вкладаючи у дітей не лише свої знання, але і серце, і душу. Він наголосив, що сучасна освіта потребує реформування, адже змінилися вимоги до навчання, до знань і до компетентності. «Вчитель має бути мотивованим, а це вже наше завдання» – наголосив голова обласної ради.

У ході зустрічі лауреати отримали заслужені премії в розмірі п’яти прожиткових мінімумів та квіти. Всього з 2007 року 170 шкільних вчителів, викладачів профтехучилищ, представників позашкілля стали лауреатами премії імені Софії Русової. Тепер їх кількість збільшилась ще на 20 осіб. Премії Вороного удостоєні викладачі вищої школи. Наразі їх в області вже 35.

Віталій Копиш,

Чернігівська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори