Актуальні питання бухгалтерського обліку, інформаційної та оргроботи

17 квітня 2018 року відбувся спільний семінар-нарада голів та бухгалтерів міських, районних організацій та профкомів навчальних закладів Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

До тематики семінару-наради ввійшли актуальні питання бухгалтерського обліку, спортивно-масової, інформаційної та організаційної роботи.

Головний бухгалтер обкому Профспілки С.В. Кохан, проінформувала слухачів про використання коштів профспілкового бюджету, організацію бухгалтерського обліку та звітності, ознайомила із Методичними рекомендаціями ЦК Профспілки щодо застосування Плану рахунків, активів, зобов’язань і господарських операцій в організаційних ланках Профспілки працівників освіти і науки України.

Про ведення касових операцій та результатах перевірок фінансово-господарської діяльності доповіла бухгалтер-ревізор обкому Профспілки Н.П. Шульга.

Директор обласного Будинку вчителя С.Ф. Панченко проінформувала про форми і методи роботи щодо захисту духовних інтересів та спортивно–масової роботи в профспілкових організаціях галузі.

З основними положеннями  Стратегії інформаційної діяльності Федерації профспілок України на 2018-2021 роки, схваленої на засіданні Ради ФПУ 29 березня 2018 року, ознайомила завідувач відділу зв’язків з громадськістю, засобами масової інформації та інформаційно-методичної роботи обкому Профспілки Л.В. Харченко.

Основні вимоги щодо складання звітності з питань організаційної роботи, підготовки нагородних матеріалів та  ведення діловодства детально розкрила  завідувач відділу соціально-економічних питань та організаційної роботи обкому Профспілки Г.А. Шевчик.

У роботі семінару взяв участь голова обласної організації «Фізкультурно-спортивне товариство «Спартак» Ю.С. Мрачковський , який надав інформацію з питань організації проведення змагань заключного етапу обласної Спартакіади серед педагогічних працівників навчальних закладів освіти , що відбудеться 21 квітня на центральному стадіоні м. Черкас.

Всі учасники семінару-наради отримали відповіді на численні запитання та матеріали з означеної тематики (друковані та на електронних носіях) і були щиро вдячні організаторам і лекторам за навчання.

Черкаський обком Профспілки

Схожі публікації


Догори