Профспілка Вознесенщини дбає про охорону праці

25 квітня 2018 року, під головуванням заступника голови Вознесенської районної державної адміністрації Миколаївської області Олени Козуб, відбулося засідання «круглого столу» в рамках проведення заходів з нагоди Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління».

Участь в засіданні взяли Олена Чепілка, голова Вознесенської районної організації Профспілки працівників освіти і науки та представники освітянської Профспілки, які проінформували про те, що на засіданні Ради районної організації Профспілки періодично заслуховуються  питання «Про хід виконання районної Угоди  та колективних договорів в закладах освіти району». Особлива увага завжди приділяється розділу «Охорона праці».  А до  Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається  28 квітня,  розроблені спільні заходи.

Розуміючи значимість і актуальність даного питання, голови первинних профспілкових організацій разом із соціальними партнерами – керівниками закладів та членами постійних комісій з охорони праці взялися до роботи.  Проведено перевірку знань з Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов'язкове державне  соціальне страхування», Правил пожежної безпеки, Положення про організацію роботи з ОП, Положення про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань ОП, Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, Положення про розробку інструкцій з ОП, Правил охорони праці під  час експлуатації комп’ютерних технологій, Порядку надання долікарської допомоги та інших нормативних актів з охорони праці.  

В усіх закладах освіти проведено атестацію робочих  місць за умовами праці.

Проводилися різні заходи з молодими фахівцями, працівниками та учнівською молоддю. Цікавими були конкурси.

Як результат  –  жодних випадків порушень  охорони праці і техніки безпеки  в закладах освіти  району.

Вознесенська  районна організація Профспілки, 

Миколаївська область

Схожі публікації


Догори