Діалог з об’єднаними територіальними громадами

Львівська обласна організація Профспілки освіти і науки України, яку очолює Марія Яцейко, внесла у свою стратегію і тактику постійний діалог з новими соціальними партнерами – утвореними і новоутвореними об’єднаними територіальними громадами. Одним з найпрактичніших кроків в цьому напрямку є взаємовигідна співпраця керівництва ОТГ з потужною юридичною службою освітянської профспілки, підкованою в трудовому законодавстві, і новому про освіту, зокрема.

Із початком нового року профспілкові юристи побували в Лопатинській, Бібрській об’єднаних територіальних громадах. До Бібрської ОТГ увійшли всі села Бібрської зони в Перемишлянському районі, серед них – Свірзькі Глібовичі, Свірж, Лани, Глібовичі та інші.

У новоствореній Бібрській, яку очолює Роман Ярославович Гринуc, відбулися нещодавно збори керівництва громади і профактиву за участі заступника голови обласної галузевої профспілки, завідувача відділу соціального захисту та зарплати Мар’яна Калина, голови районної  організації освітянської профспілки Романа Хімка. Першим пунктом діалогу з новими соціальними партнерами на місцях є зустріч із керівником відділу освіти, з яким профспілка готова конструктивно співпрацювати на благо освіти та освітян, над вдосконаленням законодавства про оплату праці і захист прав та інтересів працівників галузі, на авторитет та організаційне зміцнення громадської організації.

У процесі перемовин домовились про доцільність збереження існуючої структури профспілкових організацій. На допомогу освітянам і керівництву ОТГ завжди готова прийти обласна організація Профспілки.

Ольга Лобарчук, Львівська обласна організація Профспілки

 

Схожі публікації


Догори