«Студентська осінь – 2019» знайшла свого переможця

«Тиждень студента» в ДВНЗ «Ужгородський національний університет» прийнято відзначати гучно – щодня  відбуваються цікаві й веселі заходи для ужнівського студентства. Чудовою традицією в рамках святкування «Тижня студента» є проведення «Студентської осені» – двохденного мистецького дійства, організованого профкомом студентів ДВНЗ «УжНУ», де конкурсанти мають можливість проявити різносторонність своїх вмінь та визначати, на якому факультеті все-таки навчаються найталановитіші.

А змагаються представники факультетів в чотирьох категоріях: відео-презентація, танцювальний, вокальний та оригінальний номери. Професійне журі виставляють оцінки за кожний номер, а переможе той факультет, який у підсумку за чотири етапи набере найбільшу кількість балів.

У середу, 13 листопада, у студентському центрі дозвілля «Ювентус» відбувся перший день «Студентської осені». Привітав та підтримав бойовий дух конкурсантів проректор Ігор Король: «Оскільки в залі точно знаходяться факультети, які мають намір цьогоріч забрати у дворазових чемпіонів – Природничо-гуманітарного коледжу – кубок, то на нас чекають два дні запеклої боротьби. Вже скоро ви святкуватиме «День студента», а зараз я бажаю вам якнайкраще проявити свої таланти та драйвовість і отримати неймовірне задоволення від власних виступів. І хай переможе найсильніший!».

Звичайно, розпочали захід  із відео-презентацій факультетів-конкурсантів. Студенти підготувались до цього етапу дбайливо, заздалегідь створивши креативні, пізнавальні, а то й жартівливі відео-представлення. У яких розповідали про своє студентське життя, навчання, подорожі, суспільну діяльність та цікаве дозвілля.

Після виставлення оцінок перейшли до наступного етапу - запальних танцювальних номерів. Тут студенти дивували по-справжньому. Адже виступали і сольно, і в парах, і колективами. Різноманітними видались і жанри, увазі глядачам представили: хіп-хоп, вальс, східний танець, латину, флешмоб та авторські постановки.

Наступного дня конкурсанти демонстрували вокальні та оригінальні номери. А оцінювало команди факультетів шановне журі у складі директорки СЦД «Ювентус» Мар’яни Яворської, артистки Закарпатської обласної філармонії Анастасії Вишневської, актора КВК Володимира Кірсанова, хореографині Леани Мотички, представника управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міськради Романа Воловара.

Спочатку учасники вражали чудовими вокальними даними, яким можуть позаздрити навіть студенти консерваторій. Здебільшого виконували популярні пісні українською мовою, також звучали народні пісні та зарубіжні хіти. Виступали сольно, дуетами, а дехто навіть під акомпанемент гітари. Натомість глядачі підтримували оваціями кожен виступ, а під час виконання найромантичніших композицій – зал спалахував десятками ліхтариків.

Несподіваним та дуже приємним сюрпризом для всіх студентів стало відеопривітання до «Дня студента» від ректора Володимира Смоланки, який проголосив 15 листопада вихідним. Так, студенти мали змогу відсвяткувати на славу, не боячись проспати першу пару.

Виступи етапу «Оригінальний номер» дійсно відповідали своїй назві. Адже чим тільки не дивували команди: і акробатичним номером, і грою на саксофоні, гітарі,  декламуванням власних віршів, стендапом. А наприкінці для глядачів виступили студенти ПГК, які створили власну рок-групу й виконали декілька авторських пісень. Чим остаточно підкорили серця суддів та глядачів і вже третій рік поспіль Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «УжНУ» здобув титул переможців «Студентській осені»!

Ще раз привітати студентів та вручити грамоти на сцену піднялись проректор Ігор Король та голова Профкому студентів ДВНЗ «УжНУ» Ростислав Головчанський. А кінцеві результати видалися такими:

  • Етап «Відеопредставлення»:

3 місце – математичний факультет;

2 місце – фізичний факультет, хімічний факультет;

1 місце – ПГК.

  • Етап «Танцювальний номер»:

3 місце – факультет здоров’я та фізичного виховання;

2 місце – медичний факультет;

1 місце – ПГК.

  • Етап «Вокальний номер»:

3 місце – факультет туризму та міжнародних комунікацій;

2 місце – ПГК;

1 місце – факультет іноземної філології.

  • Етап «Оригінальний номер»:

3 місце – факультет іноземної філології;

2 місце – біологічний факультет;

1 місце – факультет здоров’я та фізичного виховання, ПГК.

  • Загальні результати за чотирма етапами:

3 місце – фізичний факультет;

2 місце – факультет здоров’я та фізичного виховання;

1 місце – ПГК.

За матеріалами ДВНЗ «УжНУ»

Закарпатська область 

Схожі публікації


Догори