Звіти і вибори на Волині

12 березня 2020 року в інституті післядипломної педагогічної освіти відбулася ХХІ звітно-виборна конференція Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України за участю 84 делегатів.

У роботі конференції взяли участь Георгій Труханов – голова Профспілки працівників освіти і науки України, Людмила Плахотна – начальник управління освіти і науки Волинської ОДА, Іванка Дубинка-Філозоф – голова профспілок Волинської області. Захід вела Людмила Кузьмич – голова Камінь-Каширської районної організації Профспілки працівників освіти і науки.

Із звітною доповіддю про роботу Волинської обласної організації Профспілки виступив голова Василь Грановський.

У своєму слові лідер організації підкреслив: «Стратегічним напрямом роботи обласної організації Профспілки у звітному періоді було вирішення головного питання – захист трудових прав і законних інтересів спілчан гарантованих державою». Також йшлося про організаційне зміцнення, імідж Профспілки, юридичні, законодавчі та соціальні аспекти роботи обласного комітету.

Фінансову потужність організації засвідчив звіт голови ревізійної комісії Олени Марчук – головного спеціаліста управління освіти.

В обговорені доповіді брали участь: Ніна Гніровська – голова Нововолинської міської організації Профспілки працівників освіти і науки, Алла Хомярчук – голова первинної профспілкової організації студенів Луцького педагогічного коледжу, Ірина Дердюк – голова первинної профспілкової організації працівників освіти і науки Зарічанської сільської ради, Петро Олежко – ректор інституту післядипломної педагогічної освіти. Він зокрема зауважив: «Наша первинна профспілкова організація тісно співпрацює з обласною організацією Профспілки по вирішенню правових, соціальних та культурно-масових питань».

Про важливість партнерської співпраці, спільне ефективне розв’язання поточних проблем висловилася заступник начальника управління освіти і науки Волинської ОДА Тетяна Соломіна.

Голова первинної профспілкової організації із Каменя-Каширського Світлана Дем’яник свій виступ представила у віршованій формі, та у виконанні Андрій Салюка презентувала власний гімн Профспілки.

До роботи звітної конференції долучився голова Профспілки працівників освіти і науки Георгій Труханов. Очільник Профспілки привітав делегатів та запрошених гостей і презентував діяльність Профспілки на найвищому рівні та побажав наполегливої праці у майбутніх діях.

«Разом із вашою підтримкою ми впевнено працюємо та зможемо досягти спільних перемог», – сказав Георгій Труханов.

Делегати конференції одностайно визнали роботу обласної організації Профспілки за звітний період задовільною, та затвердили звіт ревізійної комісії.

За результатами відкритого голосування одноголосно обрано на посаду голови Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки Василя Грановського, на посаду заступника голови – Олександра Матвіїшина.

Волинська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори