Мелітопольська районна організація Профспілки на захисті соціальних гарантій спілчан

Мелітопольська районна організація Профспілки на захисті соціальних гарантій спілчанМелітопольська районна організація Профспілки працівників освіти і науки України впевнено стоїть на захисті соціальних гарантій – права на працю і відпочинок своїх спілчан. Про це говорить той факт, що в регіоні тільки у відділі освіти Мелітопольської РДА працівників не відправляли у відпустку без утримання. Цьому передували копіткі переговори голови РО профспілки з керівництвом району. Звичайно досягти цього можна, якщо профлідер відповідально ставиться до дорученої справи.

Від слів – до справи.

У грудні з головами первинних профспілкових організацій було проведено семінар з питання укладення колективних договорів.
На семінар були запрошені юрист та головний спеціаліст соціального захисту та праці РДА.

Фахівці ознайомили присутніх із деякими змінами при укладанні нових колдоговорів, відповіли на численні запитання, дали рекомендації щодо своїх прав і гарантій. На семінарі відбулося урочиста посвята новообраних голів профспілкових організацій, з вручанням відповідного посвідчення та наказів. Завершився семінар звітами голів первинних організацій про свою роботу та визначенням переможців.

Мелітопольська районна організація Профспілки на захисті соціальних гарантій спілчан


У переддень різдвяних свят в РО профспілки пройшов традиційний шахово-шашковий турнір. До шахової школи з'їхалося 90 освітян із різних населених пунктів району, щоб взяти участь в улюбленому виді спорту. У запеклій боротьбі були визначені переможці, які отримали грамоти та призи.

Мелітопольська районна організація Профспілки на захисті соціальних гарантій спілчан


На початку нового року було проведено розширене засідання ради керівників установ освіти та голів первинних організацій профспілки На якому було заслухано звіт начальника відділу освіти Безбородих Т.М, та голову РО профспілки Тєтєріну М.П. про виконання Угоди між відділом освіти та РО профспілки. Було обговорено та затверджено нову Угоду на 2012 – 2014 роки та розглянуто низку інших нагальних питань.Громадський кореспондент Мелітопольської районної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори