Міжнародна делегація відвідала заклади освіти Київської області

Делегація Інтернаціоналу освіти, всесвітньої федерації профспілок, яка об'єднує 32 мільйони вчителів освіти з усього світу, з 8 травня 2023 року перебуває з візитом в Україні. У межах цього візиту вже відбулася низка заходів та зустрічей з керівництвом Профспілки, ФПУ, профільного міністерства, КМДА, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, представництвом ЮНІСЕФ, ЮНЕСКО, Агентством ООН у справах біженців та Освітнім омбудсменом.

Далі за програмою перебування – відвідування закладів та установ освіти у Київській області та столиці України.

10-11 травня колеги з профспілок Європи та США мали поїздку до шкіл та садочків Бородянки, Андріївки та інших закладів Макарівської територіальної громади Бучанського району, які були понівечені чи зруйновані внаслідок жорстоких боїв за визволення Київщини навесні 2022 року. 

У зустрічах з освітянами області взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступники Голови Ольга Чабанюк та Сергій Романюк, голова Київської обласної організації Профспілки Анатолій Цикалюк, директорка департаменту освіти і науки КОДА Ярослава Тростянська, представники від сіл та селищних рад. 

Делегація Інтернаціоналу освіти була щиро вражена тим, що вдалося пережити педагогам, вихователям та дітям в окупації, розмірами руйнувань цивільної та освітньої інфраструктури, слідами воєнних злочинів рф, які й досі нагадують про ті страшні часи. 

Разом із тим, керівництво та освітяни області багато чого уже зробили для відновлення своїх шкіл та садочків і були вдячні міжнародним колегам за увагу, підтримку та солідарність.  


Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України
візит ІО

Схожі публікації


Догори