Міжнародна делегація солідарна з університетськими колегами

У межах візиту міжнародних колег з Інтернаціоналу освіти, які перебувають в Україні на запрошення Профспілки працівників освіти і науки України, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка делегація мала зустріч з ректором університету, лідерами профкому вишу та Освітнім омбудсменом України. 

Під час щирої розмови ректор КНУ Володимир Бугров розповів гостям про Університет і основні його підрозділи, про відомих в Україні та всьому світі його випускників. 

Зупинився на умовах роботи в період воєнного стану, підкресливши, що КНУ жодного дня не припиняв освітнього й дослідницького процесу. Не оминув увагою випадки ракетних атак, від яких постраждали університетські приміщення, а також хід їх відновлення.

Про перебудову освітнього процесу в умовах війни, академічну мобільність і онлайн-навчання студентів КНУ, які роз’їхалися по різних країнах світу, говорив перший проректор Володимир Ільченко. Він розповів про власний досвід евакуації з охопленого полум’ям війни Ірпеня. Окремо проректор зупинився на темі облаштування в КНУ укриттів цивільного захисту (рік тому їх було лише 4, нині – 36).

Про досвід співпраці профспілок і адміністрації Університету розповів гостям в.о. голови Первинної профспілкової організації КНУ Дмитро Чомко.

Голова освітньої Профспілки України Георгій Труханов розповів про щоденну роботу організації задля захисту прав спілчан. 

«Наші основні завдання в умовах війни – це безпека і захист усіх учасників навчального процесу», – зауважив Георгій Труханов і подякував гостям за підтримку українських освітян.

Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов поділився своїми міркуваннями про ситуацію у сфері освіти, про масштаб зруйнованих війною шкільних приміщень та можливість використання модульних споруд, які дозволяють швидко відновлювати освітню інфраструктуру.

«Для нас зустріч з вами – це важливо. Ми хочемо визначити можливості, які Інтернаціонал освіти та Американська федерації вчителів можуть використати для допомоги українським педагогам у забезпеченні якісної освіти в ці складні для вас часи», – наголосив очільник делегації Девід Едвардс.

 

За матеріалами сайту КНУ імені Тараса Шевченка 

Пресслужба Профспілки працівників освіти і науки України
візит ІО

Схожі публікації


Догори